Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább, meg akarok...

Nem bírom tovább, meg akarok szökni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek a szüleim meg senki se, el akarok menni nagyon messze utálom ezt a légkört. Utálom,hogy nincs pénzünk még fűtésre sem. Utálom,aki vagyok gyűlölöm magamat nem bírom elviselni a jelenlétem. Nem bírom tovább,hogy senki se szeret. El akarok költözni otthonról. Viszont lehet jó nagy hülyeség lenne. Tovább kellene tanulnom,mert az érettségimmel nem sokra megyek,de nem tudom mit. A szüleim semmibe sem támogatnak csak ölik egymást apám kur.ázik iszik,anyám meg kirándulgat a pasijával( aki nem apám). Most dolgozok, költözzek el? Vagy mi legyen? Bankot raboljak?

2014. okt. 29. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el albérletbe, esetleg barátnőddel együtt, hogy olcsóbb legyen, megosztjátok a kiadásokat. Vagy költözz nagyszülődhöz.
2014. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 manó1235 ***** válasza:
ha van elég pénzed mehetsz albérletbe akár mással közösen és akkor eloszlik az összeg és ott nyugtod lesz meg munka mellett próbálj meg tanulni valamit
2014. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha dolgozol, akkor jó esetben már nagykorú vagy. Tehát nem kell elszöknöd. Összecsomagolsz és elköltözöl. Nem kell titkolnod senki előtt.
2014. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek az megoldás lenne,ha most amíg nem tanulok albérletbe megyek aztán jelentkezek egyetemre és koli? Mennyi esélyem lehet így,hogy magam tartom el? Mit kéne egyetemen tanulnom? Ha elmegyek valamilyen pályaválasztási tanácsadóhoz vagy bárkihez az tudna nekem ötleteket adni?
2014. okt. 29. 12:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy?
2014. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi érdekel, mit szeretnél csinálni? A gimidben fogadnának-e kolisnak? Nagyszülő, barátnő, akihez kevéssel is költözhetnél?

Tudsz-e segítséget kérni valakitől? Mennyit tudsz szeptemberig gyűjteni?

Mennyire lesz húzós a szakod, mennyi munka fér be mellette?

Biztos megélhetésre számíthasz-e vele végzés után?

2014. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Találhatsz munkát érettségivel is, költözz nagyvárosba, keress lakótársakat vagy ha van párod akkor vele. Mi a párommal ugyanígy jártunk, csak őt még ki is dobták a szülei annyira csórók voltak, és normális emberek lettünk. Most úgy élünk hogy mindenünk megvan és senki sem szól bele mit csinálunk. Javaslom te is tedd ezt.
2014. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
20 éves leszek nemsokára, ezért nem is tudom milyen szakot válasszak mert bizonyos szakok mellett nem lehet dolgozni,nem tudom miből lehetne megélni. Inkább humán beállítottságú vagyok,de ami igazán érdekel az a biológia és kémia. Viszont nagy bajban vagyok a számolásokkal. A jó munkáért azonban matekozok,ha kell csak nem az erősségem valószínűleg kutató matematikus sem és atomfizikus sem leszek.
2014. okt. 29. 13:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,a suliban jól tanultam csak most megrekedtem itt. Gondoltam arra,hogy maradok otthon de egyre rosszabb a helyzet lecsúszottak a szüleim teljesen. Most a minimálbér szerint keresek,de ha tudom,hogy van értelme bevállalok valamilyen más munkát vagy + részmunkaidős dolgokat alakalmi munkát. Nagyon szeretnék tovább tanulni. Szerintem viszont nem lehet elviselni a családom,de mi van ha velem van a probléma és én vagyok genetikai hulladék? :( Kétségbe vagyok esve nagyon! Budapest közelében élek,ha albérletet választanék oda mennék.
2014. okt. 29. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Pesten keress elöször munkát meg albérletet. De ne egész lakást, hanem több lánnyal együtt közösen, mindenkinek egy szobát, ìgy sokkal olcsóbban megúszod.


Egy évig dolgozz meg spórolj nagyon erösen, közben tanulj, nézd át az érettségianyagot, gyakorold a matekot, stb.


Közben tájékozodj, hoyg milyen szakok vannak, ami érdekelhet, hol kapnál kollégiumot és oda jelentkezz.


A legtöbb egyetem mellett - legalább is hét végéken - tudsz dolgozni, és szigorú beosztás mellett meg lehet élni.


A bankrablást nem ajánlom :)

2014. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!