Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább, meg akarok...

Nem bírom tovább, meg akarok szökni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek a szüleim meg senki se, el akarok menni nagyon messze utálom ezt a légkört. Utálom,hogy nincs pénzünk még fűtésre sem. Utálom,aki vagyok gyűlölöm magamat nem bírom elviselni a jelenlétem. Nem bírom tovább,hogy senki se szeret. El akarok költözni otthonról. Viszont lehet jó nagy hülyeség lenne. Tovább kellene tanulnom,mert az érettségimmel nem sokra megyek,de nem tudom mit. A szüleim semmibe sem támogatnak csak ölik egymást apám kur.ázik iszik,anyám meg kirándulgat a pasijával( aki nem apám). Most dolgozok, költözzek el? Vagy mi legyen? Bankot raboljak?

2014. okt. 29. 12:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

társbérletet, szobát bérelj elsőnek.

iskolát első körben technikust ajánlanék (petrikbe nagyon jó a vegyipari és azt hiszem van esti tagozaton is) ha azzal elkezdesz késöbb dolgozni tudsz tanulmányi szerződést kötni.

2014. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!