Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól gondolom,...

Szerintetek jól gondolom, hogy engem örökbe fogadtak?

Figyelt kérdés
Miből gondolom ezt, hogy engem örökbe fogadtak a "szüleim"?! Abból, hogy teljesen másképpen bánnak velem mint a tesóimmal. Nincs olyan képem, ahol még baba vagyok. A legelső képem három éves koromról van. Sem apura sem anyura sem senkire nem hasonlítok még csak gondolkodásilag sem a rokonságból. Mindig én vagyok a hibás mindenért. Betegen is nekem kellet menni és kemény fizikai munkát végezni, miközben a két bátyám internetezett és még csak betegek sem voltak. Majd nem eltört a bokám, akkor is nekem kellet dolgoznom. Fejtsétek ki amit gondoltok.
2015. febr. 16. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én a bátyáimtól érdeklődnék a helyedben. Ők talán emlékeznek arra h milyen volt mikor születtél,idegesitette e őket a sirásod,stb.. ilyesmik
2015. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

talán első gyerek vagy

abban az időben még neigen fényképeztek

elhanyagoltságot azért érezheted, mert a két kicsi mellett nem jutott rád idő, a kicsik nagyon önállótlanok még kicsinek

és nem olvasta, tanultak ahhoz hogy tudják a testvért sem szabad elhyagolni, ha nincs rá idő, igenis szánni kell rá

és ivel munkaképes vagy, ők meg csórók, at hiszik jogos elvárás, hogy "gebedj meg"


magyarán buták, figyelmetlenek.


de néma gyereknek....


szólj, hogy bocsi törörr lábbal nem dolgozom.

bocsi, én jól csináltam, de az én hibám


tanulj meg kiállni magadért és kérni!

2015. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*nem
2015. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha már van két gyerek, akkor nem szoktak harmadikat örökbe fogadni.
2015. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Két bátyám van. És egy húgom. 14 éves vagyok.. azért akkor már lehetett fényképezni.. és egy sincs?!?!?!?!?!
2015. febr. 16. 10:59
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Hát nem tudom, hogyan gondolod, hogy mi ebből bármit is meg tudunk állapítani.

Ugyanakkor nem tartom valószínűnek, mert akinek már van két gyereke, nem értem, minek fogadna örökbe egy harmadikat.

2015. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A helyedben megpróbálnám genetikai ismereteket kihasználva igazolni vagy cáfolni a feltételezést. Rengeteg olyan jellemző van, amiből ki lehet deríteni, hogy valóban a vér szerinti gyerekük vagy-e. Szemszín, hajszín, vércsoport, miegymás.
2015. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

van egy ilyen korszak az ember életében, amikor ezen töpreng, és úgy érzi idegenként pottyant a világba, egy családba.. Majd túljutsz ezen. Ennek az érzésnek van alapja: Ajándékba kapjuk születésünkkel az örökkévalót, a végtelent (a Létet), és egy időben-térben zárt intervallumban (az életben) hordozzuk. Ezért mondja egy nagy gondolkodó: az életet a Létért fel kell áldozni - vagyis felemelni, kiemelni az estelegesből az örök és változatlanba. Ez egyébként minden világvallás fundamentuma. (ajánlom a következő könyvet: Öt világvallás - mert a kérdésed mögött egy olyan érzés van, amire ezen a nyomon kapsz választ.

[link]

És nagyon segítő a magadra találásra:

Weöres Sándor: A teljesség felé

[link]

2015. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

néha van egy gyerek, akivel valamiért kevésbé jólbánnak a szülők. ez nem annyira furcsa.

viszont az, hogy 3 éves korodig nincs egy fotó sem, az furcsa.

kérdezz rá szerintem.

mindenesetre ha örökbe fogadtak is, szerintem akkor is sokkal jobb dolgod van, mintha intézetben kellett volna felnőnöd.

kérdezz rá a szüleidnél, nagyszüleidnél, ha kétségeid vannak.

2015. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom.. van valami abban amit írtok.. na mindegy.. az igaz, hogy jobban jártam, hogy nem intézetben vagyok. Ha örökbe is fogadtak.. Csak nekem ez a képes sztori.. ez ez.. huhh mind1 :D. Nagyon szépen köszönöm, hogy adtatok értelmes válaszokat
2015. febr. 16. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!