Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy gondolom nem valall fel a...

Ugy gondolom nem valall fel a parom, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A volt parja agressziv es eroszakos ezert ert veget a kapcsolatuk. Megvere fenyegette meg korhazba is kerult. Sajnos a pasinak olyan munkaja van, hogy beflasos szemely. De egy tavoltartasit sikerult elinteznie a baratnomnek de ennek ellenere is mondhatjk hogy bujkal es masik varosba koltozott elolle a parom.

Szoval mar tobb mint egy eve elunk egyutt a fbon nem vagyunk ismerosok ee ami rosszul esett tegnap hogy egy regi ismerosenek (aki a volt parjat isismeri) ugy muatott be mint a munkatasat. Azt mondta azef mert felt es fel .


2014. aug. 7. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha igaz,amit írtál,szerintem én is így viselkednék.

36/N

2014. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is.


41/N

2014. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy kapja be,és válaljon fel!

Énis így éreznék a helyedben,de állj a talpadra,és szóljál neki,hogy ez így nem oké!

Ha meg nem érti ezt meg,és ha legközelebb is munkatársként mutat be,én a helyedbe,mikor bemutatkozok nekik,kijavítanám a párom (mintha először hallottam volna),hogy elnézést a barátnője vagyok.

:D

Kíváncsi vagyok mit szólna!:D

2014. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as: a kérdező a férfi :D


Azt nem értem miért nem mutat be, mint barátot?? Hiszen ő "bújkál" nem te.

2014. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A te érdekedben teszi, szerintem amit leírtál az magyarázat mindenre. Az ilyen erőszakos ember képes lenne megkeresni téged ha tud rólad és megverni, akár megölni is. Vannak ilyen esetek bőven.
2014. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhatod mekkora vadállat az exe, ha még mindig ennyire tart tőle. Csak ő tudja, hogy min kellett keresztül mennie. Egyszerűen nem szeretné, ha bármi bajod esne.
2014. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű a viselkedése,gondolom a fickó egy igazi vadbarom.Félt téged magát is,és a kapcsolatot is kettőtök között.Szerinted miért költözött el a városból?Gondolom ott nem lenne nyugtotok egy perc sem.Ne foglalkozzál azzal hogy nem vagy fb-nbejelőlve,nagy kaland,az élet nem az fb-n zajlik,nem mellesleg a saját érdeketekbe teszi mind ezt.
2014. aug. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!