Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvaltozott a parom mit tegyek?

Megvaltozott a parom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoasztok a parom nagyon megváltozott van egy gyerekunk is 15 honapos eddig minden rendben volt. De mostanabba szinte egesz nap nincs ithon hozza teszem nem dolgozik lett volna lehetosege de nem ment. A gyerekkel egyaltalan nem foglalkozik sokszor ugy kell konyorognom hogy foglalkoz mar vele egy kicsit a pelenkazasrol stb meg ne is beszeljunk furdetni egyszer se furdete. Azt tudom hogy nem csal meg mert tudom hpgy hol van egesz nap vagy a szuleinel de mindig tudom hol van csak ide oda jarkal. Ma is valentin nap egesz nap jon megy egy jo szo se semmi meg most sincs ithon. Tudom hol van es szolhatnak is neki hogy jojon mar haza de ebbe mar bele faradtam. Az elejen foglalkozott a picivel de mar nem. Tobb eve vagyunk mar eggyut stabil kapcsolatunk volt mindig is. Es az a legidegesitobb hogy en meg nap mint nap ithon vagyok es igy tovabb minden nap. Nem az a problema hogy nem tudnap par orara kire hagyni pl a picit mert lenne. De en meg szules utan szorongasos beteg lettem es szinte felek egyedul elmeni. Felek hogy valami bajom lehet. Ugy erzem tonkre ment az eletem. Mit tanacsolnatok mit tegyek? Koszi aki elolvassa
2015. febr. 14. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Miből éltek ha ő nem dolgozik, te pedig ugye a babával vagy otthon? Vagy ez nem probléma?

Amúgy ülj le vele lebeszélgetni, hogy mégis, hogy tervezi a jövőtöket, mert ez így nagyon nem jó, ahogy most éltek.

2015. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Te foglalkozol a pároddal vagy csak a gyerekkel? Neki is vannak igényei. Lehet, hogy hirtelen sok volt neki a változás, nem volt teljesen felkészülve lelkileg a gyerekre.


Üljetek le megbeszélni a dolgokat, kérdezd meg bántja e valami, miért tölt annyi időt a szüleinél.

2015. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok en a baba mellet keresek penzt jol fizeto ithoni allasom van amit interneten tudok intezni. Ugyhogy anyagi gond nincs de attol meg neki dolgoznia kellene... Nem hanyagolom el inkabb mar ugy erzem o kezd engem... Nagyszulok sokat segitenek nekem amibe tudnak. Es nincs az hogy megszuletett a pici es vele mar nem foglalkozom. Nem is ertem az egeszet.
2015. febr. 14. 22:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem jo. De megis mit tegyek hiaba mondok neki akarmit mintha nem erdekelne mindenki mast tobbe nez mar mint minket en latom rajta. Azt tudom hogy kicsit megviselhete ez az idoszak hogy szules utan velem annyi problema volt hogy feltem hogy meghalok stb mert sokszor rosszul voltam es anyam meg fiatalon szivbetegsegbe halt meg nem hiaba feltem meg mindig felek kicsit de valamennyivel kezdtem jobban lenni. De most meg o keszit ki most is szet robban a fejem az idegeskedestol ezerel ver a szivem ki vagyok mostmar miatta is. Nem tudnam nelkule elkepzelni az eletem nagyon reg eggut vagyok es nekem soha nem is volt mas ferfi meg az eletbe. Nem tudom mi lessz
2015. febr. 14. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

és mit csinálsz az interneten otthonról gyerek mellett, amiből hárman is megéltek?

mert ha nem szexmunka, akkor engem is érdekelne.

2015. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem jó, amit a férjed csinál, de azért próbálj meg belegondolni az ő helyzetébe - egy férfit általában megvisel az, ha nincs állása, napi rendszeres, fontos tevékenysége, ráadásul a te problémáidtól sem lehet otthon túl jó hangulat (oké, hogy nem tehetsz róla, ettől még igaz.) Tényleg üljetek le, csak ne menjen át a beszélgetés vádaskodásba vagy számonkérésbe, légy vele együttérző, kérdezd meg, hogyan érzi magát, mik a tervei - egyszóval, teremts otthon olyan légkört, ahova jó hazamenni és erőt ad neki. Ez az első lépés, remélem, sikerrel jársz.
2015. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem sexmunka :D ezen most nagyott nevetem bocsi
2015. febr. 15. 00:34
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom a valaszod. Megprobalok beszelgetni vele.
2015. febr. 15. 00:36
 9/9 anonim ***** válasza:

"Hirtelen sok lett neki a változás "???

15 hónapos a gyerek!!!

Ennél már az is jobb,ha egyedül vagy!Minek eltartani egy herét,ha semmit nem tesz értetek?

2015. febr. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!