Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek alkohol...

Volt már valakinek alkohol hatására agresszívvá váló párja?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt élünk. Tegnap nagyon kiakadt azon, hohy talált egy tárgyat az egyik fiókomban amit még az exemtől kaptam, de nem őrizgettem csak annyira nem jelent már nekem semmit hogy el is felejtettem hogy ott van.

Na szóval egész nap nem szólt hozzám, aztán este beivott itthon, vodkát meg bort. Teljesen berugott és olyan volt mint egy vadállat, a fantát kiöntötte a konyhapadlóra meg a banánhéjakat ledobálta, hogy takarítsam fel, másra úgyse vagyok jó, meg bevittem magamnak egy tál gyümölcssalátát, beleeugott és felrúgta a falra, összerugdosta a kanapét meg a hintaszékemet úgy hohy fel is borult, meg az állólámpám búrájába úgy beleboxolt hogy eltört az egész. Én meg ott álltam a falnál nem tudtam mit csináljak erre odajött és pont a fejem mellé beleütött a falba, aztán még többször is beleboxolt... meg a szememetest kiborította a szőnyegre hogy szedjem összefele.

Elkezdi hogy az a szerencsém hogy soha nem bántott nőt és nem is fog

Most mit csináljak? Nem ébredt még fel


2015. febr. 14. 11:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol nem "tesz bele" senkibe semmilyen tulajdonságot. Csak előhozza azt, amit normál esetben, hétköznap elnyomunk magunkban ilyen-olyan okokból.

Mi ezt tanítottuk a képzésen az alkalmazottainknak. (Szezonmunka, ott lakással, többen egy helyen, szinte elkerülhetetlen alkoholfogyasztás munka után, erről is kellett beszélnünk.)


És ez így is van.


A párod tehát agresszív, ami a hétköznapokban passzív-agresszív formában, vagy csak "épphogy" megjelenik. De ha iszik, elveszti a kontrollt.


Mit tehetsz? A többiek leírták, van pár lehetőséged. De te tudod, mit szeretnél.

2015. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Bence_ ***** válasza:
100%

Önbizalom hiánya van ezért féltékeny.

Mivel tehetetlennek érzi magát ezért lett dühös. Ha megfélemlít téged akkor te majd "jól" tisztelni fogod. Neki ettől nő az önbizalma.

Szerinted lehet vele erről beszélni, hogy szedje össze magát?

Ha nem akkor döntsd el, hogy ebben a játékban részt szeretnél e venni?

2015. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

engem az is aggaszt, hogy ilyen baromság miatt iszik és tombol.

mert ha még valami reális ok miatt borulna ki.

mondjuk egyértelműen kiderül, hogy megcsaltad vagy meglopták vagy bármi...

de egy fiókban maradt tárgy miatt...

2015. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Lépj le, minél előbb!!!!!
2015. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi lett azóta?
2015. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!