Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek alkohol...

Volt már valakinek alkohol hatására agresszívvá váló párja?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt élünk. Tegnap nagyon kiakadt azon, hohy talált egy tárgyat az egyik fiókomban amit még az exemtől kaptam, de nem őrizgettem csak annyira nem jelent már nekem semmit hogy el is felejtettem hogy ott van.

Na szóval egész nap nem szólt hozzám, aztán este beivott itthon, vodkát meg bort. Teljesen berugott és olyan volt mint egy vadállat, a fantát kiöntötte a konyhapadlóra meg a banánhéjakat ledobálta, hogy takarítsam fel, másra úgyse vagyok jó, meg bevittem magamnak egy tál gyümölcssalátát, beleeugott és felrúgta a falra, összerugdosta a kanapét meg a hintaszékemet úgy hohy fel is borult, meg az állólámpám búrájába úgy beleboxolt hogy eltört az egész. Én meg ott álltam a falnál nem tudtam mit csináljak erre odajött és pont a fejem mellé beleütött a falba, aztán még többször is beleboxolt... meg a szememetest kiborította a szőnyegre hogy szedjem összefele.

Elkezdi hogy az a szerencsém hogy soha nem bántott nőt és nem is fog

Most mit csináljak? Nem ébredt még fel


2015. febr. 14. 11:25
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Közben persze leordított minden sz*r qrv*nak
2015. febr. 14. 11:30
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én összeszedném a cuccaimat és elköltöznék. Nincs mit megbeszélni ezen.
2015. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

állítólag aki iszik azért teszi, hogy kiombolhassa magát, hogy aztán lehessen az alkoholra fogni.


az alkohol soha nem mentség a viselkedésre, büntető törvénykönyvben még súlyosbító tényező is (mert feltételez egyfajta terveettséget is, (tombolni fogok, megyek inni, hogy tombolhassak)


ismerek ilyen srácot,engem bántott is piásan, de érdekes a srác haverjaival ugyanakkor, ugyanott tudott szépen, visszafogottan beszélgetni...


ilyet nem szabad tűrni, következményei kell, hogy legyenek, különben meg fog ismétlődni. aztán már nem is tiszteli a párját, aki hagyja. később már seretni sem fogja.


amúgy ez csak birtoklái vágy volt..nagy semmi.

2015. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Csomagolj, amíg alszik.


Én egy ilyen hiszti után egy percig nem maradnék vele egy légtérben. Nekem pl. megvan egy gyűrű, amit az exemtől kaptam, hordom is néha (NEM eljegyzési, csak ajándék), akkor engem minimum meg kéne ölnie a pasimnak?


Tudod, az a baj, hogy az alkohol semmit, se semmit nem tesz hozzá egy ember jelleméhez, ami egyébként nincs meg benne. Csak épp feloldja a gátlásokat, azaz kijön olyasmi is, amit józanon kontrollál. De ha képes volt ilyen dúlást véghezvinni egy nyamvadt emléktárgy miatt, ami előkerült a fiók mélyéről, akkor az ő fejében egész furcsa elképzelések élhetnek arról, mivel tartoznak a felek egymásnak egy párkapcsolatban, és mivel nem. A múlt elégetésével, elfelejtésével, kitörlésével ugyanis NEM. Hűséggel igen (hacsak másképp nem egyeztek meg.)


Szóval ha ez nálunk így lenne igaz, ahogy leírtad, én ma már Anyámnál aludnék a kisszobában.

2015. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a párod nem az alkohol hatására lett agresszív, hanem a párod agresszív. És ha iszik, akkor megszűnik a kontroll felette.
2015. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
bizony. Alapból agresszív állat. Akiben nincs meg ez, azt nem tudja semmi előhozni.
2015. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szladj, de szamolj arra, hogy nem fog elengedni mindenfele balhe nelkul.
2015. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha felébredt, két opció van:


- vagy ideges lesz és tovább veszekedtek

- vagy összekapja magát és könyörögni fog, bizonygatva, hogy "de ő soha" meg "szeret". Ez a veszélyesebbik lehetőség, mert kísértésbe fogsz esni, hogy vele maradj.


De ez nem egyszeri alkalom. Lehet, hogy 2 éve nem volt ilyen, mióta ismered. De most elkezdődött. Majd fél év múlva lesz megint egy ilyen. Aztán 3 hónap múlva, aztán hetente. Aztán már inni sem kell majd neki, mert látja, hogy következmény nélkül irányíthat, terrorizálhat. Ekkor már egy vagy a statisztikából, a bántalmazó kapcsolatban élők listáján.

2015. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább , ez a nyitánya a bajoknak tragédiák .
2015. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan tűnj el onnan. A te érdekedben mondom. Hagyd ott, ez az ember nem ér semmit. Ezerszer jobbat is találhatsz.

Menj haza a szüleidhez, barátnőkhöz, mindegy. Ha ez egyszer megtörtént, meg fog később is.

Tapasztalat, az én apám alkoholista volt és belehalt, persze ezzel nem azt akarom mondani hogy a "párod" is alkesz. De még lehet az. Ha most agresszív lett, később is az lesz ha iszik.

2015. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!