Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja, hogy hazamen...

Miért nem akarja, hogy hazamenjek?

Figyelt kérdés
Elmentem külföldre dolgozni,de nem úgy jött össze a dolog.Gondoltam nem megyek még haza,nem adom fel a dolgot.De jó lenne fújni egyet,arról nem beszélve,hogy addig együtt lehetünk és újúlt erővel neki indulhatok.Így szenvedés a dolog,neki is,és nekem is.Nem feladni akarom,de jó lenne újult erővel neki indulni.Mivel az ország keleti részében lakunk,anyám pedig a nyugati részen,így nála száltam meg,egy kis időre,mivel ha találok valamit,akkor nem kell annyit utazni.Viszont anyámmal nem vagyok valami jóban.Nem szívesen vagyok itt.A párom is hiányzik,és sokat veszekedünk,úgy érzem haza kellene mennem rendezni a dolgokat.A párom meg nem nagyon akarja,hogy ha már itt vagyok,akkor ne forduljak vissza,mert innen könnyebb találni.Ebben lehet igaza van,de kicsit úgy érzem,most szükségem lenne,hogy vele legyek pár napot,és feltőltődjek.
2015. febr. 11. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igazad van nem értem a párod miért nem akarja hogy hazamenj hozzá, jobb ha tisztázzátok, menj haza beszélj vele mert ez nem normális ! Vagy úgy látja hogy nem vagy talpraesett és fél, hogy csak vissza akarsz táncolni a külföldi munkától.
2015. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Neked ez a sokadik kérdésed a GYIK-en, ha nem tévedek. A teljes történetből arra következtetek, nagyon függsz érzelmileg a párodtól, és neki ez sok, átmenetileg/véglegesen kiábrándult belőled. Ne csüngj rajta annyira, ne erőltesd magad rá. Le kell tenned valamit az asztalra ahhoz, hogy ismét férfinak tekintsen. Addig csak életképtelen, siránkozó kölyök vagy a szemében, ami nagyon-nagyon kiábrándító egy férfitől (gondolom nőtől is, de a férfiakban inkább ott a védelmező ösztön, a nők viszont szeretik erősnek látni a társukat). Ha fontos neked ez a kapcsolat, akkor hagyd a fenébe a nőt, támogatást biztosan nem kapnál tőle akkor sem, ha hazamész, pillanatnyilag nem tekint rád úgy, mint teljes értékű párjára. Még jobban elmérgesedne a helyzet. Töltődj fel nélküle. Menj tovább munkát keresni. A távolság még jót is fog tenni a kapcsolatnak, hiányozni fogsz neki, ha tényleg szeret, és büszke lesz rád, ha végre rendbejönnek a dolgaid. Na akkor átbeszélhetitek ismét a kapcsolatot.
2015. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
ha ez tényleg így van ahogy a kettes írja akkor jobb az ő tanácsát megfogadni!
2015. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És ha esetleg a Hölgynek van bakja és azért jobb,ha a férfi távol van? Csak kérdezem,nem állítom.

Viszont,tudjuk jól,általában az általam leírt helyzet áll fent. (Sajnos)

2015. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

".A párom meg nem nagyon akarja,hogy ha már itt vagyok,akkor ne forduljak vissza,mert innen könnyebb találni."---pl ez a kifogás tényleg csak kifogás.

Keleti országrész max 400km,ha van munka akkor így is úgyis menni kell illetve mennél...szóval vicces,hogy nyugati oldalról könnyebb találni.

A másik,hogy pl miért nem megy a párod hozzád pár napra? A válasz az lenne,mert magad sem jössz ki anyukáddal pláne a párod...? Nem piszkálódni akarok,csak keresem a miértre a választ.

2015. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olvastam a kettes válaszolót is, de csak ezen leírásod alapján nekem is kissé férfiatlannak tűnsz egyébként, de ettől függetlenül igazad van, menj haza és beszéljétek, tisztázzátok le. Egyéb esetben viszont, ha igaz, amiket a kettes írt, akkor rá hallgass inkább.
2015. febr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nincs mindenkinek igaza, aki azt írja, hogy férfiatlan és akkor tuti rossz a kapcsolat, hiszen egy kapcsolatban nem érezhetik mindig ugyanazt a felek - csak egy jó kapcsolatban.

Ha olyan nagyon hiányzik, én megmondanám neki. Mi rossz történhet, ha szeretitek egymást?

2015. febr. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért férfiatlan,mert elsőre nem jött össze a meló???
2015. febr. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Most is bőghetnéked van? :D Figyu,biztosan hiányzik a párod,de most sokkal fontosabb,hogy valamit végre letegyél az asztalra,mert én látom a párod kezd besokallni.Nem lesz ennek jó vége,ha nem kapod össze magad sürgősen.A párod most jobban örülne egy olyan hírnek,hogy végre van munkád,mint annak,hogy hazamész,meló nélkül.
2015. febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!