Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van! Anya kidobott,...

Elegem van! Anya kidobott, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Anyam 44 evesen terhes lett es megtartotta. Hiaba probalta mindenki lebeszelni, meg az orvos is hivatkozva a nagy korkulonbsegre es az egeszsegugyi kockazatokra, meg akarta tartani. A gond az, hogy k..ara nem volt turelme ujra gyereket nevelni, igy a vilagon minden meg lett engedve, amitol az ocsem egy elmebeteg kis diktator lett. 6 eves, de ugy manipulalja anyamat, hogy hihetetlen. Eleg ha elfingja magat, anyam maris ott terem, hogy megtudja mit tehet az o draga kicsi kincseert. Az egesz haz tele van a jatekaival, az szoba osszes falat osszefirkalta, meg a mi(en es a tobbi tesom) szobankban is. Egy honapja kb. nemes egyszeruseggel bejott a szobamba es elvagta a tv-mnek es a hifimnek a kabelet. Noveremnek, a ruhasfiokjaba pedig beleontott egy uveg lekvart. Ilyen es ehez hasonlo dolgok minden naposak. Bekulcsoltuk az ajtokat. Viszont egyen ajtok vannak, ezert hamar rajott, hogy barmelyik szoba kulcsa nyitja barmelyik ajtot. Osszeszedtuk az osszes kulcsot, elkezdett visitani anyanak, mire hazaertunk sulibol, anyam 200as vernyomassal, orditva kovetelte vissza a kulcsokat. Van meg egy noverem, de neki volt esze es lehetosege, es elment itthonrol. De ha barmit szova teszunk, verig vagyunk szidva, hogy ne merjuk az o edes pici habos babajat bantani, hiszen olyan kicsike es mi vagyunk a galad dogok. A nagy pagyolgatas kovetkezteben, tavaly lett szobatiszta, es rendszeresen bevizel ejszaka, es meg mindig cumizik. Egesz nap edesseget zabal, mert ha van fott kaja, akkor megy a visitas, es anyat is meguti, megrugja, megtepi a hajat, hogy fozeleket kinalt onagysaganak, mikozben onagysaga csokit kivan ebedre. Az edessegtol fel van porogve, rohangal, ut, rug, mindenkit, es ma elszakadt a cerna. A szobamban vagyok, egyszer csak azt hallom a kutyam visit. Lemegyek, es latom, hogy az ocsem beszoritotta a nappaliba a sarokba, egy egy sodrofaval, azzal igazi 6 tonnas fa sodrofaval veri a kutyat!! Hat b...sszatok meg mar elnezest, de szetvet az ideg! odamentem, kiteptem az ocsemet a sarokbol, es orditva ugy megutottem, tobbszor is, hogy elkezdett verezni az orra. Nem tudom mit uvoltottem neki, nem tudom hanyszor utottem meg, konkretan nem lattam a gyulolettol. Ocsem persze visit. Erre anyam felszalad a pincebol, felkapja a sodrofat, es meg akar utni vele, elkaptam, es ugy ahogy voltam, melegitoben, papucsban kilokott a bejarati ajton, ugy hogy majdnem leestem a lepcson. Hala istennek, nekem is allandoan a s..ggemben van telefonom, igy feltelefonaltam noveremnek, hogy majd jojjon le nyisson ki, mert kell egy kabat, cipo, kutya. Atjottem baratomhoz, noverem irt, hogy en vagyok otthon a k..va, le vagyok tagadva, nem vagyokaz o gyereke tobbet. Apam pesze a vilag vegen kamionozik, hogy el tudja tartani ennek a kis dognek az igenyeit, mert ugye anya mar nem akar dolgozni, hiszen akkor nem nyalhatna egesz nap az o kis cukorborsoja s..egget. Kutyam meg remeg, fajlalja a labat, a fejet, nem eszik, maga ala vizelt. Holnap allatorvos az elso. De komolyan olyan duh van bennem, hogy egy gombostuvel kitudnam vereztetni ocsemet. :@

#Ocsem #megolom
2015. febr. 10. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozz a lepontozasokkal. Ha azt irnad, hogy kek az eg azert is lepontoznanak, ha olyan a kerdes hangvetele, mikozben teljesen igazad van. Ilyen a gyik.
2015. febr. 11. 17:54
 52/64 Költőnő? ***** válasza:
sajnos igazad van:(
2015. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
83%

Hát kérdező, én csak annyit mondok, anyád tökéletesen megérdemli ezt a kis pondrót. 6 éves, de már nem bírnak vele, eltanácsolták az óvodából, ami igen nagy teljesítmény.


(egyébként: Esetleg nem tudnád az egyetemet levelezőn végezni, és mellette dolgozni a nővéreddel, és így fenn tudnátok könnyen tartani egy kicsi albérletet. Vagy kollégium.)


Ha nem szóltok a gyámügynek, 10 év múlva szinte tuti biztos, hogy anyádat is agyonveri ez a szörnyeteg.

Miért nem szóltok a gyámügynek? Apád is bemehetne veletek, 3-an 1 ellen.

Ha nem szóltok, akkor számítsatok rá, hogy tinédzser korában ez a bestia vagy börtönbe juttatja anyátokat, vagy megveri, vagy halálosan fenyegetni fogja. Változás csak akkor lenne, ha anyád a sarkára állna, és elkezdené nagyon keményen nevelni az öcsédet, de már ahhoz is évek kellenének, és akkor is csak a javulás látszana, nem a teljes változás.

Anyádnak ennyire nem esik le, hogy hogyan viselkedik ez a gyerek? De most komolyan. Kirúgták az óvodából, nem engedik iskolába, az óvónők is gondolom egyhangúan elmondták a véleményüket.

Anyád ennyire álomvilágban él, vagy nem is akarja tudomásul venni az egészet? Mert ha iskolába kerül egyszer, számíthat rá, hogy hozza haza az intőket, egész biztosan nem fog tanulni, és legkésőbb az iskolában értesíteni fogják a gyámügyet, csodálom, hogy ezt az óvodában nem tették meg. Szóval a gyámügyet anyád semmiképp sem fogja megúszni. Ha meg akkor sem esik le neki, amikor már a 3. iskolából rúgják ki, akkor a gyerekkel együtt anyád is teljes egészében menthetetlen. Megérdemlik egymást.

2015. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
79%

(másik 84%-os vagyok)


Amondó vagyok, hogy az öcsédnek biztos van valami agyi problémája. Eleve az orvosok is azt mondják, hogy nem egészséges a 40 feletti szülés, se az anyára se a leendő gyerekre nézve. Erre még anyud "nevelése" rátesz egy nagy lapáttal. Amit leírtál, abból látszik, hogy a gyerek nem érzi a korlátokat, nem fogja fel, és nem is tudja, hogy amit csinál az rossz, vagy annak következménye van, mert anyud soha sem szól rá, a csokis esetnél pedig egyértelműen megtanulta, hogy elég csak hisztiznie, az anyja már veszi is el előle a főzeléket, és adja oda a csokit.

Nem hiszem, hogy agyilag egészséges, nekem ez nagyon antiszociális személyiségzavarnak tűnik. Nem hiába nem engedik normális iskolába. Viszont ahogy anyukád hozzááll, az a lehető legrosszabb. Az előttem lévőkkel egyetértek, ebbe tényleg bele kéne vonnotok a gyámügyet. Addig kell ezt elrendezni, míg menthető a helyzet, mert tinédzser korában már túl késő lesz, és onnan nem a gyámügy fogja elvinni, hanem javítóintézetbe kerülhet. Ilyen viselkedéssel nagyon könnyen belekerülhet valami rossz társaságba, és ha csinálnak valami illegálisat, akkor anyudat fogják elővenni, mert kiskorú az öcséd. Mindenképpen tegyetek valamit, még ha anyud senkire se hallgat, mert ennek egyáltalán nem lesz jó vége.

2015. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Régi kérdés, de megoldódott a helyzet kérdező? Vagy mi történt azóta? Kíváncsi lennék.
2016. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Most akadtam csak a kérdésre és végig olvastam a kommenteket. Kíváncsi lennék mi lett a megoldás így több mint 2 év távlatából. Többek közt azért is, mert jelenleg van az ismeretségi körömben egy nagyon hasonló szituáció.
2017. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
A Kérdezőnek nem is lehet írni, mert törölte a fiókját :( Nem biztos, hogy megtudjuk a végét a történetének.
2017. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Egyutt erzek veled
2019. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

Amennyi macska van ,tyúk,kutya én se bírnák ki ilyet

Remélem a kutyádnak bem lesz baja

Tégy meg érte mindent!

És mindentesód ,te is költözz el

Mert igy ez nagyon nem lesz jó

Miután a gyámügynek üzensz utána tűnés

A tesód meg anyád legyen ahogy van,apád meg keresi a helyét a történetben de nem találja

2019. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
8. Ha az én kutyámra az öcsém 1x rá merne ütni élve ásnám el.
2020. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!