Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van! Anya kidobott,...

Elegem van! Anya kidobott, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Anyam 44 evesen terhes lett es megtartotta. Hiaba probalta mindenki lebeszelni, meg az orvos is hivatkozva a nagy korkulonbsegre es az egeszsegugyi kockazatokra, meg akarta tartani. A gond az, hogy k..ara nem volt turelme ujra gyereket nevelni, igy a vilagon minden meg lett engedve, amitol az ocsem egy elmebeteg kis diktator lett. 6 eves, de ugy manipulalja anyamat, hogy hihetetlen. Eleg ha elfingja magat, anyam maris ott terem, hogy megtudja mit tehet az o draga kicsi kincseert. Az egesz haz tele van a jatekaival, az szoba osszes falat osszefirkalta, meg a mi(en es a tobbi tesom) szobankban is. Egy honapja kb. nemes egyszeruseggel bejott a szobamba es elvagta a tv-mnek es a hifimnek a kabelet. Noveremnek, a ruhasfiokjaba pedig beleontott egy uveg lekvart. Ilyen es ehez hasonlo dolgok minden naposak. Bekulcsoltuk az ajtokat. Viszont egyen ajtok vannak, ezert hamar rajott, hogy barmelyik szoba kulcsa nyitja barmelyik ajtot. Osszeszedtuk az osszes kulcsot, elkezdett visitani anyanak, mire hazaertunk sulibol, anyam 200as vernyomassal, orditva kovetelte vissza a kulcsokat. Van meg egy noverem, de neki volt esze es lehetosege, es elment itthonrol. De ha barmit szova teszunk, verig vagyunk szidva, hogy ne merjuk az o edes pici habos babajat bantani, hiszen olyan kicsike es mi vagyunk a galad dogok. A nagy pagyolgatas kovetkezteben, tavaly lett szobatiszta, es rendszeresen bevizel ejszaka, es meg mindig cumizik. Egesz nap edesseget zabal, mert ha van fott kaja, akkor megy a visitas, es anyat is meguti, megrugja, megtepi a hajat, hogy fozeleket kinalt onagysaganak, mikozben onagysaga csokit kivan ebedre. Az edessegtol fel van porogve, rohangal, ut, rug, mindenkit, es ma elszakadt a cerna. A szobamban vagyok, egyszer csak azt hallom a kutyam visit. Lemegyek, es latom, hogy az ocsem beszoritotta a nappaliba a sarokba, egy egy sodrofaval, azzal igazi 6 tonnas fa sodrofaval veri a kutyat!! Hat b...sszatok meg mar elnezest, de szetvet az ideg! odamentem, kiteptem az ocsemet a sarokbol, es orditva ugy megutottem, tobbszor is, hogy elkezdett verezni az orra. Nem tudom mit uvoltottem neki, nem tudom hanyszor utottem meg, konkretan nem lattam a gyulolettol. Ocsem persze visit. Erre anyam felszalad a pincebol, felkapja a sodrofat, es meg akar utni vele, elkaptam, es ugy ahogy voltam, melegitoben, papucsban kilokott a bejarati ajton, ugy hogy majdnem leestem a lepcson. Hala istennek, nekem is allandoan a s..ggemben van telefonom, igy feltelefonaltam noveremnek, hogy majd jojjon le nyisson ki, mert kell egy kabat, cipo, kutya. Atjottem baratomhoz, noverem irt, hogy en vagyok otthon a k..va, le vagyok tagadva, nem vagyokaz o gyereke tobbet. Apam pesze a vilag vegen kamionozik, hogy el tudja tartani ennek a kis dognek az igenyeit, mert ugye anya mar nem akar dolgozni, hiszen akkor nem nyalhatna egesz nap az o kis cukorborsoja s..egget. Kutyam meg remeg, fajlalja a labat, a fejet, nem eszik, maga ala vizelt. Holnap allatorvos az elso. De komolyan olyan duh van bennem, hogy egy gombostuvel kitudnam vereztetni ocsemet. :@

#Ocsem #megolom
2015. febr. 10. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 Költőnő? ***** válasza:
7%
hát jó csak enélkül nehéz releváns tanácsot adni... Oké h nem sokat van otthon, de mégiscsak létezik... Meg az sem mindegy h milyen ember, stb..
2015. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
76%
Feleségem pedagógus. Most képzeljétek el, hogy van 3-4 ilyen egy osztályban. Az egészben a majdani tanítóját és az osztálytársait sajnálom a legjobban... :(
2015. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:

Mi van a kiskutyával?

Azt írod, hárman vagytok nővérek. Nem tudnátok közösen anyátok elé állni és leállítani? Apukáddal mi van? Ő ki mellett áll? Sajnos úgy néz ki, anyád nem normális.

2015. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
60%

A tesód a MacDonald-hármasból kettőt produkál. Én félnék..

A sorozatgyilkosok múltjában 3 dolog általában közös. Gyújtogatás, állatkínzás, ágybavizelés.

A gyújtogatást nem említed, az állatkínzás egyértelmű, ki tudja, hogy a te kutyád előtt mennyi állatot bántott már.. és ott a tény is, hogy csak tavaly lett szobatiszta... Ha nem is lesz belőle később gyilkos, valamilyen pszichikai kattanása biztos van. Elköltöznék a helyedben a nővéreddel együtt, akár ketten is bérelhettek lakást vagy beköltöztök valakikhez társbérlőnek, de itt nem maradnék és megszakítanék minden kapcsolatot az anyámmal meg a kis nyomorulttal is.

2015. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan miért is lett itt mindenki lepontozva?

Talán meg kéne dicsérni az anyukát, hogy milyen szuperül neveli a kölykét?

Pont ilyen volt az egyik gyerek itt a lépcsőházban. 6-7 évesen el volt eresztve mint a fene, üvöltözött, hisztizett, ütött-vágott-rúgott-harapott mindenkit, aki nem ugrott az első szavára, mint valami alattvaló. A gyerek most 15 éves. Többször hozták már haza a rendőrök, többször lopott, és még egy fiatalkorúakból álló bandával egy betörésben is részt vett. Anyucit pár évre lecsukták (még mindig börtönben van, és ez tavaly történt), a gyerek meg ment a javítóintézetbe. Azóta nem tudom mi lett vele, remélem jól megagyalták párszor az ott lévők.

Lehet így is "nevelni" a gyereket, de utána ne csodálkozzunk a következményeken! Az öcsédnek kérdező vagy van valami agyi problémája, vagy csak szimplán a nevelés teljes hiánya miatt ön-, és közveszélyes. A gyámüggyel azonnal el kell vetetni az anyától, de akár a rendőrséget is ki lehetett volna hívni állatkínzásért. Aztán ne érdekeljen, hogy utána anyád hogyan őrjöng, sír, stb. Magának köszönheti az egészet. Én tuti megkérdeztem volna, hogy akkor is ennyire védeni ezt a kis piszkot, ha este megfogja a kést, és álmodban beléd állítja?

Mindenképpen cselekedjetek!


Amúgy mi lett azóta? Mi történt?

2015. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
Mondom azt amit anyatol tudok(mivel gyekszem minel kevesebbet otthon lenni): A korzeti ovodabol anya vette ki tavaly, mert szerinte tul durva volt az ovono ocsemmel. At tette egy masikba, itt valamennyit fizetni is kellett, de innen eltanacsoltak, mert nem birtak vele. 2 honapja kellet menniuk valami tanacsadohoz, hogy iskolaerett e, hazakuldtek, hogy nem mehet iskolaba, mert a korahoz kepest el van maradva. Van valami hulyekepzo, ahova jegyzoi utasitasra be kell adni de az csak 7 eves koratol lesz kotelelzo. Ennyirol tudok. Apa az ahogy mondjatok, okkal van mindig tavol. Nem akarta ocsemet, anyammal nem lehetett beszelni. O is megmondta, hogy ez nem az a no akit elvett anno. Amikor megszuletett anyamon kivul senki nem nyulhatott hozza, kozelebe nem mehettunk,az igenyei meg nottek. Par ev utan apam megelegelte es elment kamionozni. Kb evente 4x jon haza par napra, de akkor is volt, hogy elment inkabb panzioba aludni, mert anya csak ordittt vele. A kutya amugy zuzodasokat szerzett, jol van, csak most tolem is fel. Amelyik valaszolo meg irta, hogy feltekeny vagyok az ocsemre, tanuljon meg szoveget ertelmezni.
2015. febr. 11. 12:56
 47/64 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon sajnálom a helyzetet! Nincs mit tenni, el kell költözni. Anyád ha ilyen, akkor szívjon ő az öcséddel. Legalább a kutyusnak nem lett komolyabb baja. Remélem írsz még, hogy tudjuk, hogy minden megoldódott. :-) Sok sikert!
2015. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

19 éves vagy, sokkal egyszerűbben meg tudod oldani az elköltözést, mint ha 2-3 évvel fiatalabb lennél.


Biztosan nagyon nehéz ez a döntés érzelmileg, elhagyni az egykor szeretett anyukádat, de ez a család már széthullott. Apud is menekül, bár az is szomorú, hogy titeket így hátrahagyott. Na mindegy.


Beszélj a barátoddal, költözz hozzá egy időre. Ha opció, akkor össze is költözhettek végleg, ha nem opció, mert nem olyan a helyzet, akkor legalább addig amíg fel nem vesznek koliba.


Szakítsd meg a kapcsolatot anyáddal, mert tőle már semmit nem fogsz kapni, csak a szart.


Kitartás.

2015. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
Ha meltanyossagbol valoban megoldhato a kollegium, akkor mennek. Mert ugye attol tartok, hogy mivel pesti vagyok nem vesznek be pesti koliba. Baratom szulei szeretnek, elso gimi ota ismernek, tudjak mi a szitu, de itt nem mardhatok orokre. Azt felajanlottak, hogy ha fedezem az ellatasat, mradhat nalunk a kutya, mert szerencsere megertik, hgy nem adom idegeneknek, nem mintha olyan hihetetlen egyszeru lenne egy felnott kutyanak gazdit talalni. Meg reszemrol nem ugy mukodik a dolog, hogy csak ugy tuladok egy allaton. Apam a legidosebb, mar nem otthn lako noveremnek rendszeresen kuld penzt, mivel o is tanul meg. Most pipa vagyok apara is, ugyhogy fel fogom hivni e miatt. Nem en kertem ezt a szitut, nem fogom az egyetemet e miatt abbahagyni.
2015. febr. 11. 17:19
 50/64 Költőnő? ***** válasza:
0%
aki teljesen lepontozott az apával kapcsolatban felmerült kérdésem miatt: az normális? Ilyenekben mint csp és hasonlók, nyilván tudna segíteni, meg egyébként sem mindegy az álláspontja sem! Gondolkodtok kicsit, mielőtt ész nélkül nyomkodtok?
2015. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!