Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van! Anya kidobott,...

Elegem van! Anya kidobott, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Anyam 44 evesen terhes lett es megtartotta. Hiaba probalta mindenki lebeszelni, meg az orvos is hivatkozva a nagy korkulonbsegre es az egeszsegugyi kockazatokra, meg akarta tartani. A gond az, hogy k..ara nem volt turelme ujra gyereket nevelni, igy a vilagon minden meg lett engedve, amitol az ocsem egy elmebeteg kis diktator lett. 6 eves, de ugy manipulalja anyamat, hogy hihetetlen. Eleg ha elfingja magat, anyam maris ott terem, hogy megtudja mit tehet az o draga kicsi kincseert. Az egesz haz tele van a jatekaival, az szoba osszes falat osszefirkalta, meg a mi(en es a tobbi tesom) szobankban is. Egy honapja kb. nemes egyszeruseggel bejott a szobamba es elvagta a tv-mnek es a hifimnek a kabelet. Noveremnek, a ruhasfiokjaba pedig beleontott egy uveg lekvart. Ilyen es ehez hasonlo dolgok minden naposak. Bekulcsoltuk az ajtokat. Viszont egyen ajtok vannak, ezert hamar rajott, hogy barmelyik szoba kulcsa nyitja barmelyik ajtot. Osszeszedtuk az osszes kulcsot, elkezdett visitani anyanak, mire hazaertunk sulibol, anyam 200as vernyomassal, orditva kovetelte vissza a kulcsokat. Van meg egy noverem, de neki volt esze es lehetosege, es elment itthonrol. De ha barmit szova teszunk, verig vagyunk szidva, hogy ne merjuk az o edes pici habos babajat bantani, hiszen olyan kicsike es mi vagyunk a galad dogok. A nagy pagyolgatas kovetkezteben, tavaly lett szobatiszta, es rendszeresen bevizel ejszaka, es meg mindig cumizik. Egesz nap edesseget zabal, mert ha van fott kaja, akkor megy a visitas, es anyat is meguti, megrugja, megtepi a hajat, hogy fozeleket kinalt onagysaganak, mikozben onagysaga csokit kivan ebedre. Az edessegtol fel van porogve, rohangal, ut, rug, mindenkit, es ma elszakadt a cerna. A szobamban vagyok, egyszer csak azt hallom a kutyam visit. Lemegyek, es latom, hogy az ocsem beszoritotta a nappaliba a sarokba, egy egy sodrofaval, azzal igazi 6 tonnas fa sodrofaval veri a kutyat!! Hat b...sszatok meg mar elnezest, de szetvet az ideg! odamentem, kiteptem az ocsemet a sarokbol, es orditva ugy megutottem, tobbszor is, hogy elkezdett verezni az orra. Nem tudom mit uvoltottem neki, nem tudom hanyszor utottem meg, konkretan nem lattam a gyulolettol. Ocsem persze visit. Erre anyam felszalad a pincebol, felkapja a sodrofat, es meg akar utni vele, elkaptam, es ugy ahogy voltam, melegitoben, papucsban kilokott a bejarati ajton, ugy hogy majdnem leestem a lepcson. Hala istennek, nekem is allandoan a s..ggemben van telefonom, igy feltelefonaltam noveremnek, hogy majd jojjon le nyisson ki, mert kell egy kabat, cipo, kutya. Atjottem baratomhoz, noverem irt, hogy en vagyok otthon a k..va, le vagyok tagadva, nem vagyokaz o gyereke tobbet. Apam pesze a vilag vegen kamionozik, hogy el tudja tartani ennek a kis dognek az igenyeit, mert ugye anya mar nem akar dolgozni, hiszen akkor nem nyalhatna egesz nap az o kis cukorborsoja s..egget. Kutyam meg remeg, fajlalja a labat, a fejet, nem eszik, maga ala vizelt. Holnap allatorvos az elso. De komolyan olyan duh van bennem, hogy egy gombostuvel kitudnam vereztetni ocsemet. :@

#Ocsem #megolom
2015. febr. 10. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
93%
Anyádnak és az öcsédnek is sürgősen pszicholgus kell, mielőtt még valamelyikük-utóbbi leginkább- kinyírná a másikat, gyámügyön ezt jelentsd , bár azt nem értem, hogy az óvoda/iskola nem észlelte, hogy gond van ?
2015. febr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
91%

Apád mennyi időt tölt otthon? Ne mondd, hogy neki nem tűnt fel, hogy hova jutott az anyád és az öcséd.. valószínűleg ő sem azért gürizik külföldön, hogy a hazaadott pénzből a felesége élvezkedjen és pszichopatát neveljen a fiából, miközben a lányok menekülnek otthonról, vagy éppen ki vannak dobva.

Bárhogy is alakul, a kutyát ne vidd vissza abba a házba. Add inkább egy rokonhoz, ismerőshöz átmenetileg, vagy örökbe.. az tuti, hogy a kiskirályfi nincs hozzászokva, hogy valaki beleavatkozzon abba, amit ő jónak lát, és nem tudsz 24 órában figyelni az állatra. Aki pedig nem hiszi, hogy egy 6 éves tudja, ha fájdalmat okoz, téved. Már egy 3 éves is aggódik az anyjáért, ha látja, hogy fáj neki valami, vagy szomorú.. A kissrác igenis tudja, mikor okoz fájdalmat, de mivel senki nem állítja le, ő csinálja és élvezi. Azt is tudja 6 évesen, hogy nem öntünk lekvárt a fiókba, nem vagdosunk kábeleket, stb.. Ha az anyja nem neveli, legalább abból megtanulta volna, hogy a testvérei hogyan reagálnak a tetteire. Tudja, hogy rossz, de az anyja támogatását élvezi, úgyhogy nincs miért leállnia. Neki szabad fájdalmat és bosszúságot okoznia, örömét leli benne, úgyhogy meg is teszi.

2015. febr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
15%

Teljesen megértem, hogy elszakadt a cérna, bár addig ütni, míg vérezni kezdett az orra, talán túlzás volt...

Talán anyukád is megbánja hogy elzavart és bocsánatot kér.

Érdekes, hogy te és a testvéreid normálisak vagytok, az öcséd meg ilyen. Ha jól értem, ő az egyetlen fiú. Lehet, hogy anyukád emiatt babusgatja annyira, illetve mert tudja hogy ő is egyre idősebb lesz és próbál minél többet lenni a pici fiával, csak sajnos túlzásba viszi.

Ezt a viselkedést az óvodában észre kellett vegyék, és az iskolában hatalmas probléma lesz, mind a figyelem hiány, mind az akaratos és agresszív viselkedés. Legjobb volna szakemberhez fordulni, az anyukádnak és a gyereknek is elkelne a segítség.

2015. febr. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
89%

Hát barátom, ha valaki én aztán ellene vagyok az agressziónak, de itt mást nem tehettél, rohadtul megértem a reakciódat. Húzz el onnan véglegesen, kutyástól-mindenestől, mielőtt idegroncs lesz belőled.

Jóanyád valószínűleg a kapuzárási pánik közepén táncol, azért kellett neki a gyerek. Fél attól, hogy vége az életének, így megpróbálja ezt egy gyerekkel "megtoldani", viszont elvesztette az ítélőképességét, aminek ez lett az eredménye. Jó eséllyel nem klappol valami a gyerekkel mentálisan, ami lehet genetika, de a nevelés következménye is (ugyebár kései gyerek, itt már nagyobb a kockázat, bár nem vagyok szakértő).

Akár így, akár úgy, neked onnan jó messzire el kell húzni. Mint családtag,tehetsz bejelentést a gyámügyön, így hamarabb vizsgálják ki hivatalból a helyzetet, mintha vadidegen lennél.

2015. febr. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
0%

A kutyás részt megértem, a többi enyhe testvéri féltékenység, hogy most ő van középontban, vele foglalkoznak, neki van megengedve minden. Testvérek közötti civakodások meg mindig is voltak, csak neked most furcsa, mert te 19 vagy ő meg csak 6, így "egyenlőtlen" az elbírálás.

Amúgy meg ahhoz képest, hogy egyetemre jársz, elég pongyola a fogalmazásod.

2015. febr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
89%

Gyönyörű anyád van, a gyámügy meg fogja dicsérni!

Mindenképpen szóljatok a gyámügynek a nővéreddel, mert ez nem állapot, amit az a gyerek művel, anyád meg asszisztál hozzá.

Ha ez nem változik, akkor ebből az lesz, hogy a normális gyerekei felé se fognak nézni, a kisherceg meg majd 16-18 éves korában anyád torkához szorít egy kést pénzt követelve. Tipikusan így kell bűnözőt nevelni. Ha anyádnak ennyi esze van, akkor megérdemli azt a gyereket. Sajnos nem tudsz most mást tenni a gyámügyön kívül, mint elköltözni. Nővéred nem tud ebben segíteni? Vagy kollégium?

Ha ez velem történt volna, én már úgy kiosztottam volna anyádat a fenébe, hogy azt nem teszi zsebre. Elég büntetés lesz neki ez a gyere tinédzser korban. De én a gyámügynek mindenképpen szólnék, mert ez már elég súlyos eset.

2015. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
78%

Oviba jár az öcséd? Az iskola előtti utolsó évben jelenleg is kötelező napi 4 órában oviba járnia a gyereknek. Ott nem jöttek elő a problémák, nem áll a bál? Vagy csak szeptembertől lesz ovis?


Apukádat hívd fel, beszélj vele a történtekről, így leglább ismerni fogja a te nézőpontodból is a dolgokat.


Kutyád hogy van?

2015. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
68%

Kapott volna tőlem a kábeles-lekváros eset után akkora sallert, hogy a fal adja a másikat. Anyádtól meg megkérdeztem volna, hogy miért bünteti a gyerekeit ezzel a s..ggdugasszal, miért nem neveli, ha már mindenképpen kellett ez a gyerek. Szóljatok a gyámügynek, mert esélyes, hogy elveszik tőle, viszont számoljatok azzal is, hogy ő meg titeket fog ezért hibáztatni, de anyádnál NEM maradhat ez a gyerek, mert ennél már csak rosszabb jön, főleg ha idősebb lesz. Apád is gondolom tudja, hogy otthon mi a helyzet, ezért kamionozik a világ végén.

Próbáljatok meg elköltözni, vagy kollégiumba menni, mert csak ti jártok rosszul, ha anyád ennek a majomnak a pártját fogja. Majd a gyámügynek lesz hozzá egy két "kellemes" szava, mindenképpen jelentsétek az esetet!

2015. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 Költőnő? ***** válasza:
Apád mit szól a kialakult helyzethez?
2015. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom áldja az eget hogy nem otthon van ezzel az idióta nővel
2015. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!