Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van! Anya kidobott,...

Elegem van! Anya kidobott, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Anyam 44 evesen terhes lett es megtartotta. Hiaba probalta mindenki lebeszelni, meg az orvos is hivatkozva a nagy korkulonbsegre es az egeszsegugyi kockazatokra, meg akarta tartani. A gond az, hogy k..ara nem volt turelme ujra gyereket nevelni, igy a vilagon minden meg lett engedve, amitol az ocsem egy elmebeteg kis diktator lett. 6 eves, de ugy manipulalja anyamat, hogy hihetetlen. Eleg ha elfingja magat, anyam maris ott terem, hogy megtudja mit tehet az o draga kicsi kincseert. Az egesz haz tele van a jatekaival, az szoba osszes falat osszefirkalta, meg a mi(en es a tobbi tesom) szobankban is. Egy honapja kb. nemes egyszeruseggel bejott a szobamba es elvagta a tv-mnek es a hifimnek a kabelet. Noveremnek, a ruhasfiokjaba pedig beleontott egy uveg lekvart. Ilyen es ehez hasonlo dolgok minden naposak. Bekulcsoltuk az ajtokat. Viszont egyen ajtok vannak, ezert hamar rajott, hogy barmelyik szoba kulcsa nyitja barmelyik ajtot. Osszeszedtuk az osszes kulcsot, elkezdett visitani anyanak, mire hazaertunk sulibol, anyam 200as vernyomassal, orditva kovetelte vissza a kulcsokat. Van meg egy noverem, de neki volt esze es lehetosege, es elment itthonrol. De ha barmit szova teszunk, verig vagyunk szidva, hogy ne merjuk az o edes pici habos babajat bantani, hiszen olyan kicsike es mi vagyunk a galad dogok. A nagy pagyolgatas kovetkezteben, tavaly lett szobatiszta, es rendszeresen bevizel ejszaka, es meg mindig cumizik. Egesz nap edesseget zabal, mert ha van fott kaja, akkor megy a visitas, es anyat is meguti, megrugja, megtepi a hajat, hogy fozeleket kinalt onagysaganak, mikozben onagysaga csokit kivan ebedre. Az edessegtol fel van porogve, rohangal, ut, rug, mindenkit, es ma elszakadt a cerna. A szobamban vagyok, egyszer csak azt hallom a kutyam visit. Lemegyek, es latom, hogy az ocsem beszoritotta a nappaliba a sarokba, egy egy sodrofaval, azzal igazi 6 tonnas fa sodrofaval veri a kutyat!! Hat b...sszatok meg mar elnezest, de szetvet az ideg! odamentem, kiteptem az ocsemet a sarokbol, es orditva ugy megutottem, tobbszor is, hogy elkezdett verezni az orra. Nem tudom mit uvoltottem neki, nem tudom hanyszor utottem meg, konkretan nem lattam a gyulolettol. Ocsem persze visit. Erre anyam felszalad a pincebol, felkapja a sodrofat, es meg akar utni vele, elkaptam, es ugy ahogy voltam, melegitoben, papucsban kilokott a bejarati ajton, ugy hogy majdnem leestem a lepcson. Hala istennek, nekem is allandoan a s..ggemben van telefonom, igy feltelefonaltam noveremnek, hogy majd jojjon le nyisson ki, mert kell egy kabat, cipo, kutya. Atjottem baratomhoz, noverem irt, hogy en vagyok otthon a k..va, le vagyok tagadva, nem vagyokaz o gyereke tobbet. Apam pesze a vilag vegen kamionozik, hogy el tudja tartani ennek a kis dognek az igenyeit, mert ugye anya mar nem akar dolgozni, hiszen akkor nem nyalhatna egesz nap az o kis cukorborsoja s..egget. Kutyam meg remeg, fajlalja a labat, a fejet, nem eszik, maga ala vizelt. Holnap allatorvos az elso. De komolyan olyan duh van bennem, hogy egy gombostuvel kitudnam vereztetni ocsemet. :@

#Ocsem #megolom
2015. febr. 10. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
Mar nem tudom hanyadik valaszado irta, hogy anyam nevelese vagyok, es az irasombol is kilatszodik. Nem, en nem ennek a nonek az "eredmenye" vagyok. Ocsem szuletese elott egy normalis csalad voltunk, anyam kedves es jofej volt, itthon volt apam is es a legidosebb noverem is. Rend, tisztasag volt a hazban, egyutt reggeliztunk, vacsoraztunk, minosegi csaladi programjaink voltak.(Mielott ebbe is belekotnel, igen, mind kivettuk a reszunket a hazimunkabol, keres nelkul, legyen az hazon belul vagy a kertben, csak szimplan most nem szabad elpakolni a nappaliban es a folyoson, mert ocsem rohamot kap, ha nincsenek elol a lomjai). A stilus amiben a fentieket megfogalmaztam a duh eredmenye.
2015. febr. 10. 22:32
 22/64 anonim ***** válasza:
88%

3 gond van ott:

1 az apuka távol van

2 nincs nevelve a kölyök

3 Az anyád egy ideóta.


amúgy aki azt meri állítani, hogy a kérdező egy agresszív barom akkor az még nem élt át ilyen esetet és bármit mondtok megérdemelte a gyerek és megérdemelné az anyuka is.


Szerintem próbáld meggyőzni az apád, hogy állítsa le azt a szipirtyót (mondjuk telefonon nem biztos hogy hatásos) és próbálj meg hazamenni vagy valami. tudom hogy nem a legjobb ötlet, de a barátoknál maradás csak nagyon átmeneti megoldás tud lenni (gondolj bele az ottaniak helyzetébe. még egy éhes száj) a koleszt azért nem mondom hogy jó ötlet, mert kell hozzá elég zseton.


remélem jobban lesz a kutya

2015. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
90%

Megbeszélném a barátommal, hogy hagy lakjak nála amíg meg nem oldom kolival a problémámat, aztán visszamennék még egyszer utoljára a házba, felpakolnám a dolgaimat és viszont látásra. Biztos nem mindig vannak otthon, mármint anyukád és az öcséd. Menj át akkor és hozd el cuccaidat, tv-t, laptopot, mindent ami a tied.


El se tudom képzelni milyen lehet ez, hogy volt egy boldog családod és mára ez odalett. Ha nem látnék más kiutat, akkor én bizony fájó szívvel, de tovább lépnék anyámon és az öcsémen.


A kutyát pedig vidd hamar orvoshoz.

2015. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
2%
aki azt irta hogy az elkényeztetett gyerekek nem kínoznak állatot annakazt üzenném, hogy de a gyerekek kínoznak állatot csak nem tudják hogy az kínzás az állatokra nézve
2015. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
3%
Ha felfogtad volna pontosan ugyanezt írtam, nem azért kínozza mert élvezi hogy szenved, hanem mert b_szta megtanítani akárki is hogy az bizony nem jó neki. Ettől nem a gyerek lesz selejt.
2015. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
92%
ne haragudjon már meg a világ, de egy hatéves legyen már vele tisztában, hogyha egy nehéz tárgyal üt egy élőlényt, az fáj annak és beteg lehet / meghalhat!!!
2015. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
7%
de nincs bennük még empátia (az csak később alakul ki) ezáltal hiába mondják meg neki hogy az fáj neki akkor se fogja tudni hogy fáj neki mert nem a gyereknek fáj.
2015. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
Igen, ertem en, hogy a szuleim, leginkabb anya hibaja, hogy, ilyen az ocsem. De egyszeruen a masodperc tort resze alatt elveszitettem a fejemet, ahogy lattam mit csinal. Raadasul nem is egy halalnagy bernathegyi meretu kutyarol van szo, aki meg tudna vedeni magat, hanem egy westie meretu agyonkinzott menhelyes kutyarol, akinek kb. 1 ev volt a bizalmaba ferkozni. Bar lenyegtelen, mert, ha egy luxustenyesztotol lenne, se bantsa. Azok akik irtak, higy az ocsem itt az aldozat: igen, ertem, hiszen nem o kerte, higy megszulessen, nem tehet semmirol, ezt szokta meg normalisnak, e szerint el. De ha latom, hogy a cuccaimat rongalja, kejes vigyorral az arcan, utana jobb esetben nem k..vaz le(bar ez ritka), akkor valahogy nem abban a pillanatban az o nyakat tekernem ki, nem anyamet, ha ertitek mire gondolok.
2015. febr. 10. 23:09
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

"de nincs bennük még empátia (az csak később alakul ki) "


Az empátia érzése 4-5 éves korban fejlődik ki. Egy 6 éves már felfogja, hogyha megüt egy élőlényt annak fájdalmat okoz.

2015. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
Mutassatok egy olyan gyereket, aki elkenyesztett es jo szorakozasnak tekinti bantani az allatokat. Mert o igen. Es nem hiszem el, hogy az elso fajdalmas vonyitasnal, nem esett le neki , hogy a kutyanak faj amit csinal. De amugy tok mindegy, mert mar amugy is defektes a gyerek a tobbi dolog miatt.
2015. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!