Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom öngyilkos akar...

A barátom öngyilkos akar lenni. Mit tehetnék azért hogy véglegesen lebeszéljem róla? 13/L

Figyelt kérdés

A barátom aki tulajdonképpen a pasim öngyilkos akar lenni...

Már az előtt is az akart lenni mielőtt összejöttünk volna.Egyszer megígéri hogy élni fog addig ameddig vele maradok másnap viszont azt mondja hogy 18 éves koráig fog élni és vita lezárva...Mit tehetnék azért hogy véglegesen lebeszéljem erről? Ő 15 éves én 13 vagyok.


2010. febr. 10. 14:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
törődj vele sokat, és szeresd nagyon, érezze h legalább rád számíthat, és mondd meg neki h nélküle nem tudsz élni
2010. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! végre sikerült valamennyire lebeszélni =D és ezt nektek/maguknak köszönhetem! tényleg nagyon hálás vagyok :)
2010. febr. 19. 16:30
 33/33 anonim ***** válasza:
Egyszer öcsém azzal akarta zsarolni anyukámat, ha nem mehet el délután otthonról (rossz fát tett a tűzre), akkor megy, és felakasztja magát (kicsi volt még, 6 éves azt hiszem). Anyukám behozott egy spanifert, a nyakába kötötte, és elkezdte húzni kifele a lakásból, hogy: "gyere, segítek!" Öcsém olyan üvöltést rendezett, hogy ő nem akar meghalni :) De azóta nem próbálkozik ilyesmivel. Szóval a srác szerintem is csak érzelmileg akar manipulálni. Kb. fél éve lett öngyilkos az egyik rokonunk, ő nem szólt előre . . .
2010. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!