Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom öngyilkos akar...

A barátom öngyilkos akar lenni. Mit tehetnék azért hogy véglegesen lebeszéljem róla? 13/L

Figyelt kérdés

A barátom aki tulajdonképpen a pasim öngyilkos akar lenni...

Már az előtt is az akart lenni mielőtt összejöttünk volna.Egyszer megígéri hogy élni fog addig ameddig vele maradok másnap viszont azt mondja hogy 18 éves koráig fog élni és vita lezárva...Mit tehetnék azért hogy véglegesen lebeszéljem erről? Ő 15 éves én 13 vagyok.


2010. febr. 10. 14:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Szólnod kell a szüleinek. Nem vállalhatod egyedül a felelősséget.
2010. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Majd kinövi a hülyegyerekje.

Most ez a divat, emóság, meg életuntság, sírás, felvágott erek, temetőben pózolás.

2010. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gondolja komolyan, csak azért mondja mert nem foglalkoznak vele eleget. 18 éves koráig még sokminden változhat. De minden esetre azért próbálj meg sokat vele lenni, esetleg járjatok el társaságba. Mutasd meg neki milyen szép az élet!
2010. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
A helyedben leb.sznék neki egy drabális pofont. 15 éves,mit tud még az életről... Mond meg neki,hogy gyerek és élvezze az élet eme könnyű oldalát! Amúgy miért akar kinyiffanni? Talán így többet segíthetnék..
2010. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Én adnék neki egy kötelet. Hülyékre nincs szükség.
2010. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki, hogy OK, legyen 18 év. Addigra kinövi, ne aggódj!
2010. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

Feltűnépsi viszketegségnek hívják. Aki valóban öngyilkos akar lenni, az két dolgot nem tesz:

1) Nem szól senkinek jó előre, mert attól fél, hogy erőszakkal meggátolják. (Most képzeld el, hogy ha te TÉNYLEG el akarsz menni valahova, de megtiltják, akkor szólsz a szüleidnek, mielőtt megszöknél?)

2) Nem tervezget évekre előre. Max annyit tervez előre, hogy meg tudja szerezni a szükséges dolgot, de azt is minél gyorsabban.


Nekem sajnos volt a családban öngyilkos, éjjel bevett minden szart amit talált, de este még úgy köszönt el, hogy holnap találkozunk. Biztos, hogy addigra már fel volt készülve rá, de nem mondta el, mert meggátoltuk volna.

2010. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Fel akarja hívni magára a figyelmet valamivel. Ő ezzel! Kinövi!
2010. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%

Ez tényleg egy kis "hülyegyerek"! Ne aggódj semmit sem fog tenni. Annál jobban félti a kis tyúkszaros életét. Csak valamivel fel akarja hívni magára a figyelmet.

Ne beszélj vele róla, mert azért csinálja, mert látja,hogy téged foglalkoztat. Ha nem reagálod le a hülyeségeit, egy idő után megunja.

2010. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez megnyugtat, én is ismertem ilyen idősen ilyen fiút, sőt mikor szakítottam vele, engem is megfenyegetett, hogy megöl. Még mindketten boldogan élünk külön-külön:) Ezek csak érzelmi zsarolások, ne dőlj be neki! A helyedben szakítanék vele, mert nyomasztó tud lenni egy ilyen "pasi", nem tesz jót az egészségednek.
2010. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!