Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom öngyilkos akar...

A barátom öngyilkos akar lenni. Mit tehetnék azért hogy véglegesen lebeszéljem róla? 13/L

Figyelt kérdés

A barátom aki tulajdonképpen a pasim öngyilkos akar lenni...

Már az előtt is az akart lenni mielőtt összejöttünk volna.Egyszer megígéri hogy élni fog addig ameddig vele maradok másnap viszont azt mondja hogy 18 éves koráig fog élni és vita lezárva...Mit tehetnék azért hogy véglegesen lebeszéljem erről? Ő 15 éves én 13 vagyok.


2010. febr. 10. 14:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is mondott már ilyet az exem, hogy megöli magát és akkor ásta el a szememben magát végérvényesen... És szerintem sem kellene éppen neked 13 éves fejjel győzködnöd valakit, hogy ne akarjon már öngyilkos lenni. Amúgy sose értettem az ilyet örüljön, hogy élhet. Sokan vannak akik élnének szívesen és fiatalon sajnos meghalnak áhhh :S
2010. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd rá,nem akar ő öngyilkos lenni,csak érdekessé akar válni ezzel a szöveggel.Meg érzelmileg zsarolni akar,koptatsd le,Az ilyen kapcsolat nem egészséges.

Az ilyeneket messzire el kell kerülni!!Hidd el,jobban jársz,ha szépen elszakadsz tőle.

2010. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%

Érzelmi zsarolás, figyelemfelkeltés. Túlságosan unatkozik vagy nincs gyerekszobája. Ne foglalkozz vele, vagy ha érdekel a srác, akkor szólj a szüleinek. Vagy a tieidnek.

25/N

2010. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
94%
Kinövi.
2010. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%
Az ő döntése, úgy látszik, már régóta tervezi, önvádra sem lehet okod, mert nem szerelmi bánat miatt tenné.
2010. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy tervezi! Ugyan már. Az öngyilkos nem tervez, és nem fenyeget, csak megteszi. Kamaszkori feltűnésiviszketegség. Jó nagy pofon, oszt csókolom!
2010. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
elvileg azért akar öngyilkos lenni mert "csak" 3 ember szereti: én,a kishúga és közös barátnőnk Viki. Próbáljuk lebeszélni de nem megy.Mikor milyen kedve van ... a válaszokat pedig köszönöm!
2010. febr. 10. 20:20
 18/33 anonim ***** válasza:
82%
Azért mondogatja ennyire mert látja, hogy akkor könyörögtök neki és csak ő lehet a központban de bátorsága szerintem nem lenne hozzá. Ez a senki sem szeret csak 3 ember pedig tipikus tini hülyeség amit majd szépen kinő nem kell neki könyörögni.
2010. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
76%

Hja, kéreti magát, mint a fürdősk*rva.

Óvodás szint rulez.

2010. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
a 14.23asnak üzenem: köszönöm szépen de éppen erről akarjuk lebeszélni..nemhogy még kötelet adni neki..ha meghal az a mi felelősségünk lesz mert a szülei nem tudnak erről de én nem is ismerem a szüleit...köszönöm a válaszokat! de itt nem segít az erőszakos lebeszélés...a pofonból nem ért szegénykém.. :(
2010. febr. 11. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!