Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit gondolnál ezek után?

Te mit gondolnál ezek után?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a barátnőmmel,nem élünk még együtt.A minap beültünk egy bárba,a bnőm törzshelyére.Odajött egy srác és nekiesett,hogy hogy meri ide betenni a lábát ezek után,hogy milyen pofátlan,stb...Bnőm csak hebegett-habogott.A srác búcsúzóul még odavetette,hogy addig örüljön,míg befogja a száját előttem.

Szóval konkrétumot nem mondott,de igencsak beletette a fülembe a bogarat!

Bnőm se mond semmit,csak ne foglalkozzak vele,kikosarazta.Én nem hiszem hogy csak ennyi lenne!Mit gondoltok?


2015. febr. 6. 09:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Te ezt csinálod???? Ha kikosaraz egy lány,utána leüvöltöd a fejét?
2015. febr. 6. 12:18
 12/16 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy játszott a fiúval, aztán megtudta a fiú, hogy pasija van. És a fiúnak rosszul esett, hogy így átverte és hülyítette, mert hát kinek kell ilyen lány.. neki se kellett :)

Mi más lenne az, aminek örülhetne a kiscsaj, hogy nem köpi be neked? :)

2015. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Képzeld én nem ezt csinálom, hanem csinálta már velem valaki. Bocs. Még én voltam a hibás mert nem ugrottam rá a farkára, mert volt barátom. Képzeld létezik ilyen!
2015. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De itt a pofátlanság volt a lényeg,ezen kattogott a srác.Na mindegy,este lemegyek egyedül,beszélek vele,a barátnőm nem mond semmit csak ködösít.
2015. febr. 6. 12:44
 15/16 anonim ***** válasza:
A már elmondottakon kívül van egy olyan lehetőség is, hogy a pasinak igaza volt, és nem ő a hunyó a dologban. A barátnődet pofátlannak állította be, de befogta a száját, szóval nem elsődleges célja volt az, hogy szakítsatok és megszerezze a nőt. A barátnőd pedig nem mondott semmit - bár mostanra már úgyis kitalált valami mesét - hogy tisztázza magát, biztos nem számított rá, hogy az a pasi felbukkanhat. Ha tippelnem kellene, eljátszott a szingli csajt, egész este szédítette a pasit és fizettette magának a piákat, aztán búcsúzóul közölte a sráccal, hogy csak nem képzelte, hogy lehet köztük bármi, bocs, de van barátja.. Nos, ez valóban elég pofátlanság, és még csak nem is hihetetlen.
2015. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát furcsa. Legalábbis a hímezés-hámozás a barátnőd részéről. Írd meg, mit mondott a srác. de azért tartsd fenn a jogot a kételkedésre az ő szavában is.
2015. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!