Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit gondolnál ezek után?

Te mit gondolnál ezek után?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a barátnőmmel,nem élünk még együtt.A minap beültünk egy bárba,a bnőm törzshelyére.Odajött egy srác és nekiesett,hogy hogy meri ide betenni a lábát ezek után,hogy milyen pofátlan,stb...Bnőm csak hebegett-habogott.A srác búcsúzóul még odavetette,hogy addig örüljön,míg befogja a száját előttem.

Szóval konkrétumot nem mondott,de igencsak beletette a fülembe a bogarat!

Bnőm se mond semmit,csak ne foglalkozzak vele,kikosarazta.Én nem hiszem hogy csak ennyi lenne!Mit gondoltok?


2015. febr. 6. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor lenne közöd hozzá, ha az, amire a srác célzott, a ti fél éves kapcsolatotok alatt történt.
2015. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért hülye nem vagyok,gondolhatod hogy a srác erre célzott!Bnőm hazudik,nem igaz hogy a kikosarazás miatt volt ez a balhé!
2015. febr. 6. 09:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát fura, hogy a barátnőd nem mesélte el pontosan, hogy miért is akadt ki ennyire ez a srác.

Ettől függetlenül lehet, hogy a srác egy idióta és a barátnőd nem csinált semmit vagy már korábban történt köztük valami, amikor ti nem voltatok még együtt.

Meg kéne beszélni, mert így rossz, ha neked kell találgatnod.

2015. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne takargatnivalója, elmondaná mi történt, különösen ha ez a ti viszonyotok előtt volt. Általában egy normál kikosarazás nem gerjeszt ilyen reakciót, kivéve ha pszichopata az illető. Azért megkérdezheted tőle, hogy számíthatsz-e még más helyeken is ilyen reakciókra pasiktól, ha megjelentek valahol, kíváncsi lennék mit mond erre. Mondd meg neki nyugodtan, ha látod, hogy nem mond igazat, mert ha a ti viszonyotok alatt kezdett mással, ez a jövőben is megismétlődhet.
2015. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kavart vele a csaj a ti félévetek alatt, de a csaj úgy állította be, hogy nincs senkije.

(hogy testi kapcsolat volt-e azt nem tudom kitalálni, lehet hogy flörtölés stb volt)

Nah és aztán ez a fiú megtudta, hogy veled jár tehát van valakije a csajnak, és így kiakadt, hogy így átverte, megalázta azt a fiút aki a bárban volt :)

2015. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Pedig lehet, hogy csak az miatt van. Gondolj bele, sok ferfi nem birja elviselni a visszautasitast. Ferfikent ezt te is tudhatnad.


Lehet, hogy az az alak ramaszott a baratnodre es o meg elkuldte, mert teged szeret az a po.cs meg ugy megsertodott, hogy 20 ev mulva is sajat magat fogja egetni, mert belegazoltak az egojaba.


Miert nem bizol a baratnodben egy kicsit jobban?

2015. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha így lenne,miért nem mondja el az igazat???
2015. febr. 6. 10:06
 8/16 anonim ***** válasza:

7: Miért hagytad annyiban?

Mondja el pontosan, hogy mi volt ezzel a pasival, miért akad így ki. Az nem válasz, hogy ne foglalkozz vele.

2015. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha hinnél neki, hogy nem történt semmi, kikosarazta, ennyi.


Most mi a búsbánatott cifrázza? Elmondja, hogy egyik este itt ültem egy italt szopogattam miközben kéjesen rádgondoltam, hogy menyire hiányzol, ekkor odajött, hozzám egy nagyképű bu.nkó aki tette az agyát, hogy milyen jó az ágyban, én meg megmondtam neki, hogy bocs van barátom kopjon le! Erre elkezdet velem alpári hangon üvölteni, hogy mekkora ku.r.va vagyok! Mire én ott hagytam, azóta, ha meglát mindent megtesz, hogy saját magát lejáratva ócsároljon bárki előtt és történteket talál ki arról, hogy ő mekkora májer, és hogy én meg mekkora ri.banc vagyok amiért nem mentem el vele!


Most őszintén ezt várod tőle?


Amúgy meg, ha tovább mószerolod a barátnődet akkor azt fogja mondani, amit "hallani akarsz" szóval hazudik egy jót és szakít veled, mert arra nem vagy képes, hogy bízz és higgy neki!

2015. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocs azt lehagytam: 6-os voltam. 9-es.
2015. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!