Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnál a pérodról ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál a pérodról ezek után?

Figyelt kérdés
Ha a gépén, az ő beleegyezésével kutatnál valami miatt (pontosabban ő kért meg, hogy keressek meg a gépén néhány fotót, de nem tudta hol van) és rátalálnál egy olyan pdfre amin az általa írt szexnovellák vannak benne és azok elég húzósnak tűnnek, elég betegnek gondolnád, ha nem ismernéd. Megkérdezni nem akarom tőle, de azt látom, hogy még a kapcsolatunk alatt is írt bele novellákat, mivel ledátumozta őket.
2012. jún. 21. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, párodról, most láttam az elírást :(
2012. jún. 21. 16:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Oszt miért ne írjon?
2012. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, csak azír.....
2012. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék nagy ügyet belőle. Nekem is van beteges szexuális fantáziám, amit soha nem élnék ki. Volt már olyan hogy leírtam. Ettől még a hagyományos szexet a párommal ugyanúgy élvezem.
2012. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha rólad ir, nincs gond. ha másról akkor van.
2012. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Különböző lányok szerepelnek benne, minden novellájában más, de angol neveket használ, nem magyarokat.
2012. jún. 21. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy angol név valakit ábrázol. Soha nem tudhatod. Bár az is lehet hogy ártalmatlan az egész- Bár azért szemmel tartanám...
2012. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!