Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnál arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál arról, ha a párodnak csak lány barátai lennének?

Figyelt kérdés

Új kapcsolatban vagyok, és a páromnak nagyon közeli lány barátai vannak, olyan "legjobb barátok", kettesben jár el velük mindig, beszélgetni. Fiatalabbak nála, jóval, engem nem mutatott be egyiknek sem, pedig lett volna rá lehetősége, és már nem értem... Megbízok benne, nem hiszem, hogy megcsal, inkább csak arra gondolok, hogy mehet valami kis flörtölgetés talán, amit nem akar, hogy lássak. De az is lehet, hogy nincs semmi, és csak én félek feleslegesen.

Normális ez szerintetek? Volt már ilyen tapasztalata valakinek? Mi volt, hogy volt?


Amúgy nem huszonévesek vagyunk már, de ilyennel még nem találkoztam. És nyilván megkérdeztem tőle is, azt mondta, hogy csak barátok. Nem is gondolom, hogy más lenne, de pontosan MILYEN barátság szokott lenni az ilyen? Flörtölgetős? Vagy normális? Valaki árulja már el, mert én még nem láttam ilyet.


2012. jún. 8. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Biztos feminin típusú pasi és szabadidejében együtt jár a csajokkal plázázni.Szerintem nincs félnivalód:)
2012. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, nekem meg csak fiú barátaim vannak, mégis van párom 5 éve. ha a fiú barátaim kellenének meg velük flörtölgetnék akkor nem lennék a párommal ahogy a te párod is a lány haverjaival jött volna össze nem veled. Lehet pont azért nem mutatja be őket mert elkezdenéd az első kis vitáknál hogy biztos ez meg az jobb nálad meg jobban csinálja meg menjen hozzájuk vagy egyszerűen jobbnak látnád az összeset magadnál és féltékeny lennél. Amúgy egyik szavaddal ütöd a másikat, megbízok benne de arra gondolok flörtölnek...ebben nincs megbízás.
2012. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én féltékeny típusú lány vagyok,nem nézném jó szemmel...Ez van.Nekem is vannak fiú barátaim,de nem szervezünk le találkákat..
2012. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Programozást is tanultam ahol kb mindenki pasi volt, így láttam ezt azt. Nem szívesen járnék ilyen pasival, de azok után amit ott megfigyeltem semmilyen pasival sem :D

Nekem kicsit sántít ez az ügy amúgy, de nekem meg csak pasi haverjaim vannak és engem se érdekel egyik sem, de a női nem teljesen más mint a férfi..


23/l

2012. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok lehet :)
2012. jún. 8. 12:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt egy pasim akinek volt egy nagyon jó lány barátja, komolyan mindent megbeszéltek egymással talizgattak, sőt még mikor nem voltunk együtt, volt hogy együtt aludtak. Totál féltékeny voltam.. De nem volt köztük semmi. 19/L
2012. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

furcsa pasi

van apja egyáltalán?

ha van akkor biztos papucs lehet

én nem tűrném ezt el egy pasitól

2012. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én is találkoztam már pár ilyennek, ezekkel a lányokkal természetesen amikor gondok voltak a kapcsolatban elsírta nekik amiből flörtölgetés lett. Amolyan vésztartalékok voltak azt hiszem..
2012. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 éve párkapcsolatom! És nekem vannak fiú haverjaim mivel jobban a fiús dolgok húznak..mint a plázázás stb.. :) És van 1 fiú legjobb barim..bátyámként nézek rá és mindent megbeszélünk. :) Persze a párom féltékeny pedig tudja, hogy nekem csak haver..és nem is kellene pasinak! Na meg itt a másik kérdés..HA ÖSSZE JÖTT VELED akkor mi értelme féltékenykedni? Simán összejöhetett volna a legjobb barátjával ( a lánnyal )..Tehát szerintem ne parázz ezen! :)
2012. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a 2legjobb barátom lány,és igazából ha összejövök valakivel,akkor tudnia kell a lánynak,hogy már évek óta barátok vagyunk és ugyanúgy fogok velük is lenni,de nincs semmi közöttünk.Szerintem jó lenne azért ha találkoznál a lánnyal és akkor megbizonyosodnál róla,hogy nincs semmi,ha már a párod legjobb barátja,akkor nem árt ismerned.De szerintem nem kell aggódnod
2012. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!