Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan feleség, aki...

Van itt olyan feleség, aki nem mer fingani a férje elött? Ha igen miért nem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 14:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen kérdéseket nem értem, pártól függ ki mit fogad el. Ha valakik fingorásznak egymás előtt, hát tegyék, ha ez nekik belefér, akkor tegyék. Nem kultúráltság, hanem megbeszélés kérdése.
2015. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
40%

En akarnek, de nem tehetem meg. Meg van tiltva elotte , mert a parom szerint ez undorito egy nonel es "mas" . Persze, o befinghat az agyban , a kanapen, sot barhol amit nekem el kell viselnem.

Na en ezt nevezem nem normalisnak.

2015. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
49%
Mert én sem vagyok kiváncsi arra,hogy fingorászik.Attól,hogy vele élek nem kell szagolnom a carát.
2015. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
51%

Én nem voltam soha feleség, de az előző 3 éves kapcsolatomban igyekeztünk nem egymás előtt fingani :D Ha olyan volt a helyzet, igenis kimentünk a wc-re.

Ha becsúszott, becsúszott, nem volt gáz (ha-ha) de alapvetően mindketten ezt láttuk otthon :D

Annyival nem értek egyet pár előttem szólóval, hogy szerintem nem ez minősíti a kapcsolatot, ha valakik pukiznak egymás előtt.. Megállapodás/megszokás kérdése. Inkább az utal az intelligencia hiányára, ha valaki ez alapján ítél el másokat :)

2015. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én általában halkat fingok, a barátom hangosat. Eleinte állandóan elnézést kért miatta, ami vicces volt. Minden alkalom után megmondtam, hogy akkor kérjen bocsit, ha véletlen kupán vág, vagy eltör valamit, de ne egy puki után. Fél év alatt megértette. :D
2015. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem a párom már végignézte ahogy szülök (ott aztán minden van, nem részletezném) szerintem ahhoz képest néha egy-egy puki az semmi. Persze próbáljuk óvatosan, valamikor összejön, valamikor nem. Nem különösebben parázunk ilyeneken.
2015. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mi első perctől nem zavartattuk magunkat, de barátként ismertük egymást már rég, szóval nem volt újdonság a dolog. Amúgy a terhességem elején annyira puffadtam 0-24-ben, hogy szerintem fel is robbantam volna, ha nem finghatok a férjem előtt :D

27N

2015. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
41%

Simán és lazán fingok. Az első 5 évben nem mertem előtte... Aztán jött egy egészségügyi probléma, és rájöttem....ettől nagyobb problémám sose legyen! Azóta nyugodtan röptetem a galambokat. Néha akkorákat, hogy remegnek az ablakok...én meg csak a pilláimat rebegtetve annyit mondok:

"Elnézééééést... hi-hi." :D

2015. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem fingok senki előtt,nem böfögök,nem túrom az orrom,és pattanásokat Sem nyomogatok többek között.A fingás,böfögés természetes dolog,ha kicsúszik hát kicsúszik,de direktbe nem fogok senki orra alá sem fingani.


28/N

2015. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!