Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok viccesnek az...

Nem tartjátok viccesnek az alábbi jelenséget?

Figyelt kérdés
Ha általánosságban megkérdezik, hogy mit tegyen, tehet egy feleség vagy egy férj akkor szinte 100%-ban az a válasz, hogy nincs különbség, mindent egyformán. De ha konkrét kérdés merül fel akkor már ez inkább nőknek való, az inkább férfiaknak, válaszok a jellemzőek. Akik ezeket írják, nem látják, hogy saját maguknak mondanak ellent?

2015. febr. 4. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, mert nem mindig ugyanazok válaszolnak a kérdésekre!
2015. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Azert azt megneznem ki irja azt hogy a tuzifat a feleseg vagja fel, vagy az autoban cserelje le az olajat.
2015. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan hogy én feleségként azt mondom ha lehet a házimunka legyen közös ha mindketten dolgoznak pl. DE! A férjem többet dolgozik és hétvégén is. ilyenkor nyilván én csinálom meg a takarítást stb. dolgokat. Ha otthon van hétvégén akkor együtt. Én főzök azért is mert hamarabb hazaérek és az én munkám könnyebb (irodai vs. fizikai). Ha neki nincs éppen meló és otthon maradhat akkor ő főz. Ennyi! hogy ez vicces e vagy sem azt döntsd el te. :)

De vannak helyzetek az életben amikor tényleg csak konkrét példa alapján lehet állást foglalni. Egyébként meg csak dumálunk a levegőbe amikor meg konkrétummal jönnek akkor "jah az más..." :P

2015. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

"Azert azt megneznem ki irja azt hogy a tuzifat a feleseg vagja fel, vagy az autoban cserelje le az olajat."


Azért ma a legtöbb helyen eleve nem fával tüzelnek. De ettöl függetlenül nálunk én vágom a fát, én cserélem az olajat, pedig nö vagyok, méghozzá nem is nagydarab. Ezekhez csak megfelelö technika, felszerelés és szándék szükséges, nem feltétlen egy férfi.

2015. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Óriási

kerekek a kocsi alatt! örök téma

A fizikai mivoltunkban nem vagyunk egyformák, bármennyire szeretnék a libernyákok, a kékharisnyák és egyéb torz tudatú lények. Persze nekik mindegy, ha kompresszorral utat bont egy nő, vaskohászként dolgozik és nem lehet ez után gyereke, kit érdekel? a lényeg a nemek alatti nemtelen és embertelen masszába dögönyözés.

2015. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Azert azt megneznem ki irja azt hogy a tuzifat a feleseg vagja fel, vagy az autoban cserelje le az olajat."


Nem mindenhol tűzifával fűtenek, sőt, és nem mindenkinek van autója. És nem mindenki ért az autókhoz, akinek van, kedves e=mc2. Ja, bocs, Digo.


Enni mindennap eszel, mosogatni mindennap kell, porszívózás is egy rendszeresen felbukkanó igény.

2015. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én konkrétan nem arra gondoltam, amire ti. Hanem például bárminemű kezdeményezés a férfi dolga. Egy férfi nehogy már bemenjen egy női alsónemű boltba. Többen kifejezték, hogy mennyire utálják, ha a feleség magával viszi a férjét a nőgyógyászhoz, mert az csak a nők dolga. Egy férfi nem való oda. Apró kérdések ezek, de mégis mindig megkülönböztetik hogy ezt most nő, azt most férfi. Pedig ilyent nem szabad, írják máshol.
2015. febr. 4. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Többen kifejezték, hogy mennyire utálják, ha a feleség magával viszi a férjét a nőgyógyászhoz, mert az csak a nők dolga."

Nem világos mire gondolsz: hogy többen azt várják, hogy MÁS feleség ne vigye el a férjét nőgyógyászhoz, vagy hogy ők nem akarnák elvinni.


Nyilván senkinek semmi köze ahhoz, hogy más feleség elviszi-e a saját férjét.

A sajátjával meg mindenki beszélje meg és az viszont csak kettőjükre tartozik.

2015. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, a fehérnemű boltba az én férjem se szívesen jön be, nem azért, mert fúj, az lányos, hanem mert egyszerűen unalmas neki, hiszen semmi olyan nincs ott, ami neki való. Általában ezt megoldjuk azzal, hogy ő addig bemegy egy másik boltba. De ha mondjuk megkérném, hogy valamit nézzen meg, véleményezze, bejönne.

Nőgyógyászhoz én speciel mostanában igen gyakran magammal viszem, mivel terhes vagyok, és az ő gyerekét várom, neki is joga van látni, illetve tudni róla, amit csak lehet. Hogy más nőt ez miben zavar, azt egyáltalán nem értem, hiszen nem megy be velük a vizsgálatra. Az a probléma, hogy egy férfi álldogál a váróban? Mert ez esetben nem érdekel a nyomoruk, neki is joga van a gyerekéhez és pont.

Mindazonáltal nem teljesen értem, hogy ezeken kívül milyen dolgokra gondolsz, én nem gondolom, hogy sok dolog lenne, ami tipikus női meg férfidolog.

2015. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!