Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan feleség, aki...

Van itt olyan feleség, aki nem mer fingani a férje elött? Ha igen miért nem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 14:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
En ugy 2evig direkbe nem fingottam elotte.aztan megszultem amit premier planba vegignezett es sajnos a masik lyukon jott mas is a 3,5oras kitolasi szakaszban:)))szoval szules utan a korhazi napokon egyszeruen ha akartam se tudtam vna cisszatartani a pukit..:)))rendezodtek vissza bwnnem a dolgok es az ezzel jart.na ma mar nem vagyok szivbajos..de o sem:)))))
2015. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%
11: Én pl. rengeteg zöldséget eszek, az bőven megfingat :D
2015. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Én nem vonulok ki a wc-re, de nagyon igyekszem, hogy halkan jöjjön ki, ha jönni kell. Vissza nem tartom.
2015. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
71%
ha fingasz a másik előtt, ha nem, így is úgyis lepontoznak. én pont azt írtam, hogy nem tudok, én is megkaptam a magamét:D 20L
2015. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%

Mi 12 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok, de nem fingunk hangosan egymás előtt. Ez igazából azért van, mert a férjem nem szeretné, mivel ő ezt látta a családjánál.... Nekem furcsa volt, mert az én családomban mindenki vígan fingadozott, jókat röhögtünk rajta.

Én ezt a kérését elfogadtam, ha kell, akkor mindig sunyiban csinálom, elvonulok és kész, soha nem okozott megoldani ezt, mert szeretem a férjem és tiszteletben tartom a kérést. Nem mondom, hogy nem fordult már velünk elő, hogy becsúszott, de ez nagyon nagyon ritka. A férjemet én kb álmában hallom szellenteni, soha máskor.

2015. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
48%

A sok egymás orra alá fingós hogy leszavazta azokat, akik próbálnak kultúráltak maradni a párkapcsolatban is, és nem finganak a másik szájába...:D

És igen, nekem sem menne, tudom hogy a párom nem zavarná, de én szégyellném magam! Persze ha kicsúszik-kicsúszik, de amikor csak tudom, visszatartom, érdekes még semmi bajom nem lett belőle (a közhiedelemmel ellentétben).

2015. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
52%

Kulturáltság kérdése.

Mindketten a lehető legdiszkrétebben igyekszünk ezeket a dolgokat intézni.

Én csúnyán néznék a férjemre, ha direktbe az orrom előtt szellentene, és én is megtisztelem annyira, hogy én sem szellentek előtte.

2015. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
36%

"Ilyenkor tudom most lepontozna a sok idiota:D,de sajnos nem tudtok,begyepesedett csűrhe:D"


Lepontozni nem is, de jelenteni igen..ahahahahah

2015. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, nálunk a baráti körben egyneműeknél sem poén a másik orra alá fingás, kb. 12 éves szint aki ezen röhög.
2015. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19%

"Pedig ha tudnás milyen jó felszabadultan gátlások nélkül pukizni,az elött akit szeretsz."


Hát nem tudom,engem az ilyesmi sosem vonzott :D

2015. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!