Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan feleség, aki...

Van itt olyan feleség, aki nem mer fingani a férje elött? Ha igen miért nem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 14:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Kettő között vagyok, direktben nem fingok, hanem inkább halkan elsunnyogtottam, de ha kijön hangosan, akkor kijön hangosan :D
2015. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%

Sosem élnék együtt olyan férfival, aki előtt fingani se mernék :)

A fingokon szokott a legnagyobb röhögés lenni otthon

26/N

2015. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Visszatartjuk egymás előtt, de ha mégis kicsúszik, akkor sem csinálunk belőle ügyet.
2015. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Bölcs Salamon mondá vala, hangos fingnak nincsen szaga. De amelyik sunyi, lapos, annak szaga irtózatos!
2015. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
4: Kár, hogy ez nem igaz :D fingtam én már elég szagtalant, meg hangosan olyan büdöset, hogy majd beájultam :D
2015. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Miért, mi ez, bátorságpróba? Eszemben sincs direkt bárki orra alá f*ngani. Elég tapló szokás. Ha valamelyikünknél kicsúszik, az természetes dolog, de szándékosan? Nem barlangban élünk.
2015. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
Mar-mar sztratoszferai magassagokban jar a kulturalt egymas mellett eles...
2015. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy természetes dolog. Elég vicces lenne, ha minden egyes ingernél kimenne az ember. Házastársak vagyunk, végignézte a szülésem, már nincs titkom előtte. :)

Persze direkt nem nyomjuk egymás orra alá, de nem fogunk szaladgálni. Jó is lenne egy csilis bab vagy bableves után :)

2015. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%
Én ugyan még nem vagyok férjnél, volt egy 2 éves kapcsolatom, de nem pukiztam előtte. Ő mondta, hogy nem érdekli, de egyszerűen nem is tudtam. Engem egyáltalán nem zavart, mikor neki kijött, sok fiú tesóm van, tehát hozzá is vagyok szokva meg viccesnek is találom. Tudom, hogy emberek vagyunk, tudom, hogy természetes, tudom, hogy ezen nem múlik semmi, de valamiért az van bennem, hogy mindig nőnek szeretném magam mutatni. Irigylem azokat, akik ebből nem csinálnak ügyet, remélem majd én is eljutok arra a pontra. 20L
2015. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%

8-as te mennyit fingasz egy nap? Ha már ilyen kulturáltan írtad le... Csak azért kérdezem, mert normális táplálkozás és emésztés mellett, nem olyan megerőltető minden egyes fingásnál kimenni a wc-re. Merthogy kb akkor van, ha olyat eszem - pl nálam banán, káposzta, és hagyma nyersen - de mivel ilyeneket nem eszem minden nap... Vagy csak én nem fingok minden nap?

Egyébként én taplóságnak tartom az egymás orra alá való fingást. Meg a böfögést is. Persze, ha valaki beteg, az más tészta.

27N

2015. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!