Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha el hanyagolom kicsit a...

Ha el hanyagolom kicsit a páromat, talán észbe kap?

Figyelt kérdés
A párom munkamániás. Mindennap egyforma, tök mindegy hogy hétköznap vagy hétvége van, nincs semmi közös program, még csak otthon sincs napközbe, elmenni valahová vele teljesen kizárt. Annyiból áll a kapcsolat hogy este vagyunk együtt (ez úgy néz ki hogy megvacsorázunk, kicsit beszélgetünk, fürdünk, aztán alvás, szex azért van, az működik). Viszont én ennél többre vágyom. Még egy éve sem vagyunk együtt de már most beszürkült a kapcsolat. Mondtam már neki ezt, kértem többször is, de nem látok semmi változást. Arra gondoltam, nem könyörgök tovább hogy foglalkozzon velem többet, egyszerűen ritkábban találkozom vele, csinálok más programokat, barátnőzök el fogom őt kicsit hanyagolni, hátha észbe kap. Szerintetek?
2015. jan. 31. 10:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Két lehetősége van. Vagy dolgozik ennyit, ennyi pénzért, vagy nem dolgozik, és akkor nincs pénz. Mondanám, hogy válassz de nem mondom, mert rosszul döntenél, és amikor már rájöttél, hogy rossz döntés volt, akkor már nem lehet visszacsinálni.

Nem munkamániás, csak sok a munkája. Inkább örülj neki, és támogasd!

Az a baj, hogy olyan jó dolgod van, hogy van időd azon gondolkodni, hogy milyen rossz neked.

2015. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Milyen jó már, hogy mindenki egyből arra gondol, hogy nincs munkád és otthon unatkozol. Mert csak az otthon unatkozó, nem dolgozó nőknek lehet párkapcsolati problémája...


Szerintem ne tedd azt, amit leírtál. Semmit nem javítana a helyzeteden.

Inkább ülj le a pároddal és beszéld meg vele a dolgot. Ha nem ért a szép szóból lehet, hogy nem vagytok összeillőek, és inkább a kapcsolatotokról kellene elgondolkoznotok.

2015. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De én próbáltam vele ezt megbeszélni, de nem ért semmit! Azt mondta rá majd megoldja mert szeret, de ne cseszegessem hanem inkább szeressem és legyek toleráns. Csak rohadt nehéz így, hogy közben meg nem foglalkozik velem, minden este ugyanolyan szürke, unalmas, egyhangú, mintha 20 éves házasok volnánk. Nincs egy program, vagy hogy csak elmenjünk egyet enni valahová. Hogy ne otthon gubbasszunk mindig, minden alkalommal amikor együtt vagyunk.
2015. jan. 31. 11:21
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Egy vállalkozás az nagyon kétséges,nem tudsz mit csinálni,ha le se szarja,egykönnyen tönkre mehet.Kérdező,nincsen barátnőd,vagy bárkid,akivel elmehettek valahova?Ha szereted ezt az embert,akkor legyél vele elfogadóbb és profitálj belőle,mert saját vállalkozás esetén nem tud mit csinálni.
2015. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Próbálj meg akkor te változtatni, ha ő nem kezdeményez akkor te tedd. Lehet, hogy akkor sikerrel járnál.
2015. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vegyél részt a vállalkozásában! Akkor többet lesztek együtt, és a munka sem lesz elhanyagolva.
2015. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én máshonnan közelíteném meg. Találj ki programokat, és szólj neki előre, hogy ezt találtad ki, legyen kedves szabaddá tenni magát. Mondjuk lenne egy étterem, amit kipróbálnál, akkor kérd meg, hogy pl. péntek este 7-kor legyen szabad, és vacsizzatok egy jót. Ha valami egésznapos programra vágynál, kérd meg legalább 2 héttel előtte, hogy szervezze úgy a dolgait, hogy mondjuk azon a szombaton ne dolgozzon, hogy el tudjatok menni. Csak az a kulcs, hogy mindig szólj neki időben, ne előző este, hogy legyen ideje úgy szervezni a dolgokat. Ha nem jó az általad kitalált időpont, kérd meg, hogy mondjon egyet, ami jó lenne neki. Szerintem ha neki is fontos vagy, ez változást hozna. Ha erre se hajlandó, az tényleg gáz, oké, hogy szorgalmas, meg sok a meló, de azért legalább minimálisan kell tenni azért, hogy minőségi időt töltsünk a párunkkal. Egy péntek esti közös vacsi azért annyira nem kéne, hogy lehetetlen legyen.

N27

2015. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!