Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha el hanyagolom kicsit a...

Ha el hanyagolom kicsit a páromat, talán észbe kap?

Figyelt kérdés
A párom munkamániás. Mindennap egyforma, tök mindegy hogy hétköznap vagy hétvége van, nincs semmi közös program, még csak otthon sincs napközbe, elmenni valahová vele teljesen kizárt. Annyiból áll a kapcsolat hogy este vagyunk együtt (ez úgy néz ki hogy megvacsorázunk, kicsit beszélgetünk, fürdünk, aztán alvás, szex azért van, az működik). Viszont én ennél többre vágyom. Még egy éve sem vagyunk együtt de már most beszürkült a kapcsolat. Mondtam már neki ezt, kértem többször is, de nem látok semmi változást. Arra gondoltam, nem könyörgök tovább hogy foglalkozzon velem többet, egyszerűen ritkábban találkozom vele, csinálok más programokat, barátnőzök el fogom őt kicsit hanyagolni, hátha észbe kap. Szerintetek?
2015. jan. 31. 10:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen agresszív választ adni? Felhúztad magad?
2015. jan. 31. 10:37
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Te otthon vagy napközben? Nem kellene neked is egy rendes munka, hogy tudd, milyen a való élet? Az emberek túlnyomó többsége így él, isten hozott a való világban!
2015. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

1-es en toroltettem! ;) Keress egy megkeseredett mukit akinek mindegy hogy kit dug meg....:)

Kerdezo, probald ki, hatha kapcsol! Nalunk hasonlo helyzet allt fenn, de nem lett jobb a hanyagolastol, viszont nem minden pasi egyforma! :)

2015. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, mi ez a nagybetűs írás? Sok felkiáltójellel? Higgadj már le. :)
2015. jan. 31. 10:43
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem jó módszer. Mondd a szemébe, hogy téged zavar a dolog vagy hagyd el, ha nem változik, de ne ilyen gyerekes módon cselekedj.
2015. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Örülj hogy ilyen urad van kedveském. Az én Jánosom már megkergetett volna engem a tyúkudvarban, ha hozzád hasonlítanék. Vegyél vissza a kis arcocskádból és menj te is dolgozni.
2015. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
21%

Kedves Kérdező!


Nézz magadba... Értékeled magadat eléggé? Látod magadban a tökéletes nőt? Érzed úgy, hogy boldogságot érdemelsz? Bízol abban, hogy ha ez a kapcsolatod véget érne, hamarosan lenne egy másik, mert jó ember vagy?


Amiatt ne maradj egy kapcsolatban, mert félsz a magánytól! Bizonyára szeret téged a kedvesed, de az érzelem vajmi kevés akkor, ha nem mutatja ki, és nem akar kedvezni neked, keresni a boldogságodat!


Légy egészen konkrét: mondd el, hogy neked ez így nem kapcsolat, hanem egymás mellett létezés. Ha ő erre nem változtat, ints búcsút!

2015. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
"még csak otthon sincs napközbe" Szóval te egész nap otthon vagy, nem dolgozol és jó módodban nem tudod, mit csinálj! Ezen kellene változtatnod és megoldódik a problémád.
2015. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én is dolgozom napközben, van munkahelyem!

De én hétfőtől péntekig dolgozom, meghatározott időtartamban tehát mindennap ugyanúgy kezdek és ugyanúgy végzek. A párom viszont nem munkahelyen dolgozik, hanem a saját vállalkozását csinálja, hétvégén is. Az estéken kívül soha nincs velem. Mivel ő a saját maga főnöke, nem hinném, hogy ha nem akarna, nem tudna rajta változtatni.

2015. jan. 31. 10:58
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy írtam, ez nem ritka dolog. Dolgozni kell, különösen egy saját vállalkozással sok a meló. Megszámlálhatatlanul sokan tengetik így az életüket, nyilván embere válogatja, megfelel-e ez, vagy sem. Ha nem, lépj, keress olyan társat, aki mindenben megfelel, de azt nem tartom etikusnak, hogy a párodat büntesd azért, mert a jövőét építi, ambíciózus és dolgos. Nyilván azért csinálja, hogy a jövő biztosabb és nyugodtabb legyen, ezért nem büntetést érdemel a párjától. Ha neked ez így mégsem felel meg, és ehhez jogod van, akkor lépj ki, ne őt cseszegesd.
2015. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!