Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom nem kedveli a...

A családom nem kedveli a páromat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk mindketten, másfél éves a kapcsolatunk. Egyik alkalommal amikor nálam volt a barátom összevesztünk annyira, hogyelment. Ezt látta a családom. Azóta/3 hónapja/ nem jöhet ide hozzám, mindig én megyek hozzá, persze ez nekem nem baj, szeretek ott lenni. A csaladomban mindenki ellene van, a szüleim azt mondják van valami benne ami nem tettszik nekik de nem tudják megfogalmazni/WTF?/ a nagymamam mindig azzal jön, hogy a tanulás a legfontosabb, ne hanyagoljam el a tanulást miatta, meg aggódnak értem. A barátom nem tett ellenük semmit, azon az egy veszekedésen kivül/ami nem is volt olyan komoly/ nem látták, hogy baj lenne köztünk. De a barátom ezek után látni sem akarja őket, ma se jöhet ide pedig egyszerűbb lenne munkából ide jönni és egy kicsit együtt lenni. Ez még most lehet nem olyan nagy probléma, mert tanulok a szüleimmel élek, hétvégén a páromnál vagyok. De bele se gondolok inkább mi lesz később pl.: esküvő, gyerek...

Szeretem a barátom, nem akarok emiatt szakítani vele.



2015. jan. 13. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy jo lecke soha ne veszekedj a szulok elott baratoddal.

Pedig baratodnak kellene menni es bocsanatot kerdi az akkori veszekedesert a te szuleidtol es megmondani hogy tobbe nem fog elofordulni. Legalabbis ne elottuk!! A baratod meg ismered kerd meg hogy menjen at hozzatok egy nap es enyhitse meg a szivuket.

2015. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te megbocsátottad, hogy megalázott téged, de ők nem tudják. Szerintük jobbat érdemelsz. SOHA ne veszekedj mások füle hallatára, és ne panaszkodj, ha megbánt valamivel. Sokkal könnyebb elfogadni azt, ha téged bántanak (főleg lila ködön át nézve..), mint ha olyan személyt bántanak, akit jobban szeretsz magadnál. Egyébként igen, a barátodnak kellene tőlük bocsánatot kérnie, és ha a családod elutasítja, akkor te csak túlértékeled ezt a kapcsolatot. Valószínűleg korábban sem viselkedett veled olyan csodálatosan, és a veszekedés is sokkal durvább volt, mint ahogy itt most leírtad.
2015. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!