Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a csaladom nem...

Szerintetek ha a csaladom nem igazan hisz bennem lesz ebbol valami? 19/L!

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon pici korom ota enekelek.

2,5 evesen szavaltam a helyi varosi hivatalban..jo persze ugy hogy anya fogta a mikrofont :)

Aztan elkezdtem enekelni is versenyszeruen mikor nagyobb lettem..de basszus kezdek elfaradni ebbe az egeszbe..

Ha meg emlitem anyunak hogy versenyre akarok menni kb olyan mintha leszrna.. nem is erdekli!

Ez annyira lelomboz hogy az valami hihetetlen...!

Anyu mar eleg oreg.. szerintem belefaradt mar az egesz eletebe. Ha itthon van csak bamulja a tvt. Pedig nekem olyan jo lenne ha tamogatna ebben a zenei dologban valaki..de senki.

Pedig szerintem valamennyi tehetsegem van hozza..vagyis mondtak mar.

Szerintetek mit csinaljak?


2015. jan. 3. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az életed csak rajtad múlik. Mindenki a sajátját éli. Az, hogy nem állnak melletted és tapsolnak napestig, szomorú, de nem befolyásolhatja a jövőd. Akarod vagy nem? Ha igen, csináld, ha nem, ne csináld! Ennyi! A TE döntésed és a TE felelősséged, hogy mit kezdesz az életeddel!
2015. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem húznak vissza, nem jönnek azzal, hogy "inkább tanulj valmi értelmeset", szóval nrm olyan tragikus, mint hinnéd. Rajtad múlik, úgyhogy ne a szüleidet hibáztasd olyan dologért, amit nem követtek el! Oké, nem csápolnak neked... de csak nézz körbe itt pl, és rájössz, hogy milyen egy TÉNYLEG rossz szülő.

Remélem nem adod fel és sikeres leszel!

19/L

2015. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég nagy vagy már, hogy gyakorolj, eljárj tanárhoz és versenyekre, vagy mondjuk keress/szervezz zenekart magad köré. Fellépési lehetőséget is kereshetsz.

19 évesen nincs semmilyen akadálya annak, hogy a saját lábadra állj. Az anyukád nem támogat, de nem is akadályoz, szóval minden csak rajtad múlik. Ha kitartó vagy és tehetséged is van, ahogy mondod, akkor megjön a siker!

Ne add fel, ha eleinte nem "fedeznek fel" mert ez a szakma nem olyan a valóságban, mint amit a tv-ben látsz.

2015. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha meguntad az éneklést, hát keress valami mást, amit szeretsz is csinálni, de ne a szüleidre fogd, csak mert nem éljeneznek meg mindennap. Ha élveznéd, az sem érdekelne, ha tehetséged sem lenne hozzá. Bennem is több elhivatottság lehet, hogy a zuhany alatt is énekelek, és élvezem, pedig botfülem van, és nem veszem bántalmazásnak, hogy senki sem tapsol meg.
2015. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem bunkosagbol de kit erdekel hogy nen tapsolnak meg.. nem az kell hogy ujjongva tapsikoljon hanem hogy picit alljon mellen azert. Lehet en vagyok tul kedves de ha nekem gyerekem lesz es valamiben tehetseges ledz en teljes vallszelesseggel melle fogok allni tokmindegy hany eves.. nem az hogy pl enekelni szeretnek neki hogy kikerjem a velemenyet hogy ez igy jo lesz e aztan csak ul es bamulja tovabb a tv-t..

Es nem azt irtam hogy utalok nar enekelni mert imadok...csak az hogy senkitol nem hallom mar hogy van tehetsegem hozza. Mar pedig aki tehetseges az vagyik valamifele elismeresre.. es ezt versenyeken nem mindig kapjuk meg .

2015. jan. 3. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert 19 év alatt nyilván megunta, hogy minden nap el kell mondania (pláne, ha ő meg közben botfülű), hogy igen, jó lesz, ügyesvagykislányom.


Off: Nem feltétlenül lesz jó, ha "anyatigrisként" viselkedünk, pedig én is ilyen hajlamú vagyok, de a gyereknek ez nem mindig érdeke.


On: akkor keress magadnak másokat, akik elismerik a tehetséged, barátkozz zenekedvelőkkel pl, és az ő véleményüket kérd ki!


Tudom kicsit nyers a megfogalmazásom, de nem bántani, hanem támogatni szeretnélek :)

2-es voltam.

2015. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 69Girl válasza:
Én pontosan megértem azt, hogy mit érzel, mivel hasonló cipőben járok. Engem a szüleim mindig kritizáltak, ha táncversenyen, vagy ének-fellépésen voltam. A hátránya, hogy kevés önbizalmam van, de az előnye, hogy megtanultam azt, hogy magamban kell hinnem, hisz úgy is én fogom megvalósítani az álmaimat, nem ők. Szóval hajrá, és sok sikert!
2015. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!