Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy anyum...

Mit tehetnék hogy anyum engedje a barátomat és a barátnőimet nálam aludni?

Figyelt kérdés
Anyum elég vaskalapos bizonyos dolgokban.Nem engedi hogy a legjobb barátnőm nálam aludjom.(ő vidéki és elég ritkán jár busz ezért 2 napra lenne érdemes eljönnie hogy lehessen progit szervezni)Azt mondja kicsi a lakás. 2 szobás panelben lakunk. Mondtam h átadom az ágyam én meg majd a földön alszok de hallani sem akar róla. Ide kapcsolódik, az is, hogy a barátom sem alhat nálunk és én se náluk, mert nem engedi. Azt mondja ráérünk még ezzel. 17 éves vagyok, a barátom 18. Több mint egy éve lassan másfél éve vagyunk együtt... mit tegyek hogy engedjen?
2008. aug. 21. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

arra nincs igazán ötletem, hogy nálatok miért nem aludhat senki, de hogy te miért nem aludhatsz a barátodnál, arra azért lehet megoldást találni, ha nem is könnyen.


gondolom, ha ilyen korúak vagytok, és együtt akartok aludni, azért elég sok minden történt köztetek. próbálj meg anyud elé állni azzal, hogy már úgysem vagy szűz, a szexhez nem kell feltétlenül együtt aludni, vagyis azt ottalvás nélkül is csináljátok. biztos nagyon pipa lesz darabig, de ha normális, akkor belátja, hogy nincs sok értelme megtiltani, hogy te a párodnál aludjál.

2008. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

szerintem normális hogy a barátoddal 17 évesen nem enged együtt aludni. én is mikor nagykoru lettem aludhattam csak ott, vagy a fiu nálunk. söt várjunk csak az éretségi után csak.


de barátnök már kicsi korom óta aludtak nálunk meg én is más csajoknál.

de volt olyan barátnöm akinél soha nem aludtunk, itt a szülök nem szerették ha más van a lakásba, stb... ezzel nem tudsz mit csinálni ha neki nem tetszik nem eröltetheted.

pl én anyukám jobban örült ha a lányokkal nálunk aludtunk mert akkor jobban szemelött voltunk, nem mintha nem bízott volna meg a többi anyukában, de még is. ezért nálunk mindig tele volt gyerekekkel a ház.

2008. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Én ezzel meg úgy lennék,hogy inkább az én gyerekemhez jöjjenek a barátok barátnők aludni,minthogy én engedjem. Na jó biztos hogy el fogom én is engedi őt,de nyugodtabban lennék,ha itt lennének. Tehát,hogy anyud miért nem engedi,hogy barátnőd ott aludjon,ezt lepasszolom...
2008. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Hogy őszinte legyek, anyukád egy kicsit önző. Szerintem azért nem engedi, hogy a barátnőd nálatok aludjon, mert őt zavarná, hogy van nálatok valaki idegen, akit "kerülgetnie" kell. De szerintem meg lehet próbálni neki higgadtan megmagyarázni, hogy miért szükséges, hogy a barátnőd nálatok aludjon. Mondd meg neki, hogy az ő szülei is szívesen látnának téged náluk, őket sem zavarná, ha te ott aludnál. És persze ígérd meg, hogy őt nem fogjátok zavarni, mert a te szobádban lesztek, csendben, szóval este nem fog rátok felébredni. Kérd meg, hogy legalább egyszer engedje meg, és ha annyira zavaró, akkor többet nem fog előfordulni, és ha annyira mégsem zavaró, akkor sem csináltok belőle rendszert, csak néha-néha lesz nálatok a barátnőd.


A barátoddal való együttalvást azért nem helyesli, mert félt téged. De manapság teljesen elfogadott dolog, hogy 17 évesen szexuális kapcsolatod legyen, és néha együtt aludjatok. Kérdezz rá egy beszélgetés során, hogy igazából mitől félt téged egy ilyen együtt alvásnál. Beszélgess vele a védekezésről, mondd meg neki, hogy tudod, hogyan kell megelőzni a nemkívánt terhességet. És hogy nem akartok összeköltözni,csak néha néha együtt aludni. Nem látom be, miért kéne várni az ÉRETTSÉGIIG. Nekem ezt a nagymamám mondta. De mégis mi függ az érettségitől? Ha én így álltam volna hozzá, akkor most, 21 évesen nem lenne gyerekem (10 hónapos fiam van), mert még nem érettségiztem, ugyanis én szakmunkást végeztem.

2008. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, ha ilyen egyszerű lenne minden... Már mondtam neki ezt és ennek ellenére nem engedi. kifogytam az ötletekből ezért írtam. Anya megért, de azt mondta hogy nem tudja elképzelni, hogy más aludjon mellettem.

Elég érdekes a hozzáállása. Egyetlen gyerek vagyok és van hogy reggelente mellém bújik és dögönyözni meg babázni akar velem. ha nem hagyom undok dög vagyok..mondtam neki hogy nem vagyok kisbaba, nem kell babusgatni. "miért nem hagyod hogy szeresselek?!" erre meg azt mondani hogy lehet másképp is szeretni, de értsd meg már nem vagyok pici!

de nem akarja felfogni hogy lassan felnövök. régen azt is mondta h nem engedi hogy férjhezmenjek, hogy megmaradjak csak neki.

2008. aug. 22. 12:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Még várok ötleteket, ha van valakinek tippje, nyugodtan írjon.
2008. aug. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!