Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha osszekoltozes után kiderüln...

Ha osszekoltozes után kiderülne hogy a parod trehany semmit nem ért a házimunkahoz elhagynad?

Figyelt kérdés
Otthon mindent megcsináltak helyette többszöri megbeszélés ellenére sem változik egy szendvicset sem képes megcsinalni magának inkább éhezik. A kinti munka sem érdekli a gyümölcsszedes elől is menekült mert ő nem csinál ilyen munkát pénzért sem. Ez természetes hogy a munka egy emberre szorul?
2015. jan. 26. 20:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

:D

Ne mondd már, hogy keverni nehéz.

2015. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem nehez, igazad van. Egy jo paprikas rantas="keveres". Jo etvagyat kivanok a foztodhoz. Szukseg lesz ra.
2015. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el, hogy szerinted mi. Mert a keveréshez hasonlítható a nehézsége.
2015. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Jó tulajdonsága van a párodnak?Mert itt csak a rosszat írod le.Én a helyedben,ha szeretném a nőt,biztosan adnék neki időt,hogy belerázódjon(nem 1-2 hónapról van szó),biztos neki sem könnyű,ha eddig nem volt hozzászokva.Először valószínű,hogy megcsinálnám én a dolgokat,de csak az Ő segítségével,aztán mindig egy kicsit többet hagynék rá.Az,hogy a kinti munka nem érdekli,az csak egy dolog,ha nem olyan helyen nőtt fel,lehet soha nem is fogja érdekelni,de ha a benti munkákat elvégzi(ha elvégzi),akkor tiéd a kinti munka,és így pont el is vannak igazságosan osztva a dolgok.Szóval,ha úgy gondolod,hogy egyébként,ő lenne a nagy ő,akkor azért adj időt neki,és Te is legyél toleránsabb.
2015. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%
Kinti munka mit jelent pontosan? Gyümölcs szedés rendben, de kapálni, ásni, én sem állnék neki kötelezően. Csak a saját örömömre, bár nálunk kutya van meg fenyőfák az udvarban. A férjem szeme is kikerekedne, ha megkérném hogy ugorjon már ki kapálni. Amugy nem a kerti munkával van a gond, csak ki mit szokott meg, ki mit szeret csinálni -ez a kérdés. Mi mindketten városban nőttünk fel, társasházban, és városban élünk a gyerekeinkkel. Ha ilyenert szakít valaki, az sosem szerette a másikat. Esetleg nem bejárónőnek vagy napszámosnak kell használni. Mi mindketten rendetlenek voltunk, de ahogy öregszünk (40 fele) egyre nagyobb rend van :) Szerintem szakíts vele, jobb neki ha megszabadul tőled.
2015. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mindig azon gondolkodom, hogy miféle férfi az, aki itt a gyakorin kér tanácsot a magánéleti válság kezeléséhez. Én megdöbbenék ha a a férjem nem velem beszélné meg hanem ide írkálna.
2015. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező egy nő!

Inkább a férfiakra jellemző, hogy nem hajlandóak házimunkát végezni.

Mindenesetre az mindenképp előny, hogy inkább éhezik, mint hogy kaját készítsen magának, hiszen így nem fog elhízni! És kevesebb pénzbe is kerül. :P

2015. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Mindenesetre, még ha férfi is a kérdező, attól még miért ne érdeklődhetne vadidegenektől a magánéletével kapcsolatban? Kész szerencse, hogy vannak egyáltalán férfiak is az ilyen témakörökben, amúgy is unalmas már, hogy főleg nők véleményét olvasni, kár, hogy nincs jelen több férfi.

Egy férfi is lehet kíváncsi más mit tenne a helyében, én is kaptam már okos tanácsokat, ha kérdeztem valamit, olyan nézőpontból is megvilágítva az eseményeket, amire nem is gondoltam!

2015. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Költőnő? ***** válasza:
fontos lenne tudni, h ez a ti vackotok? Mert ha esetleg családé: lehet h úgy gondolja, h nem dolgozik másnak "ingyen". Mondjuk ez is gáz felfogás de am, ha hosszú távon ez nem fog változni, én biztos h nem bírnám ki.
2015. jan. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!