Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha osszekoltozes után kiderüln...

Ha osszekoltozes után kiderülne hogy a parod trehany semmit nem ért a házimunkahoz elhagynad?

Figyelt kérdés
Otthon mindent megcsináltak helyette többszöri megbeszélés ellenére sem változik egy szendvicset sem képes megcsinalni magának inkább éhezik. A kinti munka sem érdekli a gyümölcsszedes elől is menekült mert ő nem csinál ilyen munkát pénzért sem. Ez természetes hogy a munka egy emberre szorul?
2015. jan. 26. 20:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Sok ilyen nő van! Igen, elhagynám!
2015. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%
Ajánlom hogy küld ki Cambodia-ba egy hónapra. Ha túléli, akkor jó párod lesz az életed hátralevő részében, ezt garantálom.
2015. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Lakva ismeri meg egymást két ember igazán. Én elhagynám, nem tudnám elviselni, hogy minden munka rám szorul. Mi vagy te, a cselédje?
2015. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Igen, elhagynám, bár furcsa, hogy ez csak összeköltözéskor derül ki, mi például még nem élünk együtt de a páromnak tök alap, hogy elmosogat itt is, vagy ha valamire megkérem megcsinálja.

25/N

2015. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%
párom a főzéshez nem ért és nem is akar vele foglalkozni....gyereket akar, de nem megyek bele mert egy nőnek tudnia kell főzni.
2015. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom elképzelni, hogy ez ne derülne ki már korábban.

Egyébként nem normális, ha valaki semmit sem csinál (mindegy, hogy nő vagy férfi az illető).

2015. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

5-ös, tanulj meg te főzni... mi az hogy egy nőnek tudnia KELL főzni? Most ha te mittudomén, nem értesz mondjuk a műszaki dolgokhoz, nem tudsz megjavítani otthon egy árammal működő valamit, akkor ne legyen gyereked, mert egy férfinak értenie KELL a műszaki cuccokhoz?

Bocsi az offért, de ez ki akart jönni...

2015. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
5: Akkor egy férfit ott kell hagyni, ha nem ért a barkácsoláshoz? :D
2015. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8%

Attól függ. Ha tud egyéb kvalitásokat felmutatni, pl. jól keres, és hajlandó a fizetéséből rád is költeni, pláne ha bőkezű, akkor biztos, hogy nem hagynám ott.

De ez attól is függ, kit mennyire derogál az, hogy más helyett is dolgozik. Van, akit akkor is zavar, ha cserébe a párja költ rá, vagy pl. csak ő fizeti a rezsit.

2015. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

Az én párom trehány, de noszogatásra megcsinálja, amit kell. Ennyiért nem hagynám el, bár tény, hogy elég bosszantó tud lenni, hogy mindent szétszór. De nem fogok mártírkodni, én nem csinálom meg helyette, pl. nem szedegetem össze a zoknijait, csak szólok neki, hogy szedje össze. Akkor hagynám el, ha trehány lenne, de mellette tőlem meg elvárná, hogy utána ganyézzak.

Mondjuk igazából én is elég trehány vagyok, csak máshogy, mint a párom.

2015. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!