Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha osszekoltozes után kiderüln...

Ha osszekoltozes után kiderülne hogy a parod trehany semmit nem ért a házimunkahoz elhagynad?

Figyelt kérdés
Otthon mindent megcsináltak helyette többszöri megbeszélés ellenére sem változik egy szendvicset sem képes megcsinalni magának inkább éhezik. A kinti munka sem érdekli a gyümölcsszedes elől is menekült mert ő nem csinál ilyen munkát pénzért sem. Ez természetes hogy a munka egy emberre szorul?
2015. jan. 26. 20:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
A párod amúgy költ rád? A rezsit, kaját milyen arányban fizetitek? Mert ha fele-fele, akkor azért ez a felállás nincs rendjén...
2015. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
40%

Ingyen senkinek sem lenne szabad dolgoznia. Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen.

Más kérdés, ha valaki beteg, önellátásra képtelen, vagy gyerek még.

2015. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem értem, a nőnek főzni tudni KELL elméletben, hogy férfinak nem? Egyedülálló férfiak nem főznek magukra? Dehogynem. Tehát akkor úgy helyes, hogy egy nőnek főzni kell magára és a faszijára is, mert az pepecsmunka, és uncsizzuk.
2015. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
19%

Egy no aki nem tud fozni, olyan mint az alkoholmentes sor: sornek nevezik azt is, de minek.

En ferfi vagyok, tudok fozni, rantas, habaras, nem okoz gondot. Proli csaladbol szarmazom, megszokott volt, h. amikor anyukak delelottos muszakban voltak, az apak foztek, igy az en apam is jol foz mindennapi eteleket, nem csak egy- ket specko pincebuli fogast.

De az a ferfi, aki nem tud egy konnektort bekotni, egy vilanybojlert vizkoteleniteni, vagy egy ajtozarat kicserelni, mar ne is haragudjon, de egy lusta sz.r, foleg a mai vilagban, ahol egy kisebb mutetet el tudsz mar vegezni a youtube alapjan... na jo ez csak vicc. De a no is sz.ar, hanem tud rendes etelt adni a csaladja szajaba. Lehet itt egyenlosdizni, de minek.

2015. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ja, a "parodat" meg rugd ki a francba meg idejeben, mert kiszivja a vered is. Lattam ilyet pasiban is, noben is.
2015. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%
Rántás, habarás? Micsoda gourmet séf vagy.
2015. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

16 .

Gondolom te meg nem ettel rantasizu levest, vagy habaras-csomos fozeleket. Vagy ha neked mindegy, akkor jo neked.

2015. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem ettem ilyeneket. Ki ne találd nekem, hogy rántani meg habarni nehéz. A villanykörte csere komolyságához mérhető.
2015. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha jól keres, akkor ez bocsánatos bűn.
2015. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

18.

Ne menj at komolytalanba, kerlek...! Villanykortet egy 5 eves gyerek is kicserel, ha egyszer megmutatod neki. Csomos habarasu fozelek meg tipikus kozetkeztetesi jelenseg. De te mar biztos suliban is magad csinaltad a fozit otthon, mert annyira egyszeru volt, mint az izzocsere... hagyjad mar!

2015. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!