Vállaljak babát?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,idén fogok érettségizni. A párom 23éves. Mindketten szeretnénk babát, de félek,hogy mit szólnának hozzá a falubeliek. Az anyagi háttér meg van.


18/L



2015. jan. 24. 17:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

18, van ilyen, marmint aki annyit keres 23 évesen.. Bennem ez az elmult fél évben tudstosult., nagyon durva egyesek mennyit keresnek.. Persze nem adják ingyen, nem is irigykedek, amx azért,mmert korán kerültek okyan helyre..


De.. Hiába vagyonközösség, az ő ygereke atb..atb.. Én nőkent nem mernék erre alapozni, ezt úg mondom,mhogy engem átmenetileg tartott el a férjem, 7 éve vagyunk egy pár, és meg így is elgondolkodnék, hogy így vallaljak-e gyereket, mert még nagyon ingatag az allasom. Tudom,ménntúlgondolkodom már, ez aem jó..

Viszont láttam mnagyon szupe, harmonikus kapcsolatokat tönkremenni, olyanokat, akikről sosem gondoltam volna.


Nem szeretném,mha ne adj Isten így alakul, akkor kényszerből kelljen együttmaradnunk, vagy a gyereket én nem tudom ellátni, eltartani,így az érdekében az apjánál hagyni automatice. Én ki tudom zarni az érzelmeimet, és tudom azt nézni nekik mi a jó.

Szóval nem szeretnék kényszerhelyzetet sosem, mert akkor van az 100%ban, hogy váláskor marják egymást


Persze így sem szabad hozzáállni, de benne van a pakliban, 26 felett mar lattam furcsaságokat. Realista vagyok



Nekem az jutott eszembe, hogy a Kérdező tudja-e mibe kerül megélni, és mibe egy baba?

Megint anyagi kérdést csinalok belőle, de ez nem elhnyagolhatő szempont. Visszavezethtő a korra, tapsztalatlanságar...


Isten ments,mhogy addig varjon, mint mi,mde ne 18 évesen...20-22 is igen, igen korán van... De talan addigra dolgozik, van fogalma a való életről..

Plusz nem szalad el, ekkor még az idő em tényező, utana a gyeek ott lesz minimum 18, de inkabb 23-24 éves koraig, tovább, mint, amennyit önmaga mr megélet..


Egyébkent nem születtem tökéletes helyre űgymond..de más világ is volt..

A szüleimnek biztos állása volt, akkor ezt me el lehetett mondani, anyukám 29 évet dolgozottt annál a cégbélm apukám kb 20 évet, bezárt a cég, azért váltott csak,kb 8-10 éve.

Ma én 27 évesen,hol önszántamból, hol nem, a 4. Helyemet fogyasztom...

Más volt



15.

2015. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ez az a ritka eset, ahol a falubelieknek igaza van.
2015. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!