Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállaljak így második babát?

Vállaljak így második babát?

Figyelt kérdés
Sajnos elég türelmetlen típus vagyok.már van egy 1,5éves fiunk.de én és a párom szeretnénk még egy babát.de úgy érzem nem lenne hozzá elég türelmem.megváltozhat a türelmem vajon idővel?tudnátok tanácsot adni?vagy volt valaki hasonló helyzetben?
2014. jan. 5. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor várj még vele, ha annyira türelmetlen vagy pont,hogy kis korkülönbséggel nem kellene.
2014. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem már az első meghozta a türelmem, pedig én is türelmetlen voltam; és útáltam a gyereksírást, mielőtt anya lettem. A kórházban azonnal meg tudtam különböztetni a lányom sírását a többiekétől. Lányom 1 éves volt, amikor terhes lettem a fiammal; hajrá. :)
2014. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én meg Mielőtt szültem imádtam a babákat.de amióta megvan a fiam azóta nem bírom elviselni ha sír,hisztizik
2014. jan. 5. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy varj vele vagy csak akkor vallald a masodikat ha van sok segitseged es ha ugy erzed eleged van akkor lesz veled vki aki atveszi a babat egy picit! Vagy ha pl ejszaka keveset alszol nappal legyen vki a picivel meg te alszol egy kicsit! Mert ha faradt is vagy akkor duplan leszel turelmetlen! Nekem az elsovel sem volt sok turelmem, a masodik most fel eves de nem sokkal jobb a helyzet. Es nekem nem segit be senki! Mindenki azt hajtotta hogy kell kell a kisteso meg most! En meg a szivemre hallgattam inkabb mert az eszem azt mondta hogy inkabb ne!
2014. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

még várjatok pár évet, ha most is ki vagy idegileg scak még rosszabb lenne. Te is még rosszabbul lennél és a gyerekek lelki fejlödésének is ártanál vele. Semmiképp ne most válllaljatok ujabb babát.

Van segitséged a fiadhoz? járkáltok ide oda? nem az a baj hogy kezdesz bekattanni az otthonléttöl?

2014. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Nálunk a férjem szeretne tesót, nekem nem volt, én nem. Most kezd kicsit motoszkálni bennem, de nekem egy tünemény 1,5 éves fiam van és mégsem szántam rá magam. Vissza is szeretnék menni dolgozni, de a bölcsi is most nagyon mumus, mert olyan jól elvagyunk, viszont ha lenne egy pici, az sem lenne már ilyen. Segítségem nincs, anyum csak októberben megy nyugdíjba. Viszont idén 35 leszek....ha visszamegyek 2 évig tuti nem jövök el, mert az nem korrekt és én szeretem a munkámat és nem akarok keresgélni.
2014. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát a párom nem sokat segített,segít.éjjel soha nem kelt fel hozzá,még az elején sem.hát nem nagyon járunk el csak sétálni,mert hiába mondom páromnak hogy menjünk kicsit autózni vagy csak valahova beülni hárman pl.egy kávézóba akkor neki sosincs kedve vagy nem ér rá mert a műhelyében van :( igen talán kezd az agyamra menni ez a bezártság
2014. jan. 6. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha csak rólam írnál... Igaz még csak 9 hónapos a kisfiúnk de sokszor beszélgetünk arról hogy szeretnénk-e még egy babát. Igen is meg nem is.

Én is türelmetlen vagyok, nagyon igyekszem magam csitítani a baba mellett de van hogy robbanok mert annyira elegem van már ebből az egészből. Az állandó gyerek sírás, hiszti, nem akar aludni, nem tetszik neki semmi, nincs időm semmire, főleg nem magamra stb..

DE, imádom a kisfiam és egy percig nem bánom hogy ő van nekünk.

Jelenleg úgy gondolom hogy nem akarok még egy kisbabát mert nem bírnám vagy rámenne a házasságunk. (na nem a gyerek miatt hanem az állandó fáradtság és kimerültség miatt néha elvan hanyagolva a férjem)

Ha vállalnánk még egy picit akkor vagy a kisfiam 3 éves kora körül vagy jóval később.

Szerintem amíg nem vagy biztos magadban, ti se akarjatok.

2014. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!