Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségemnek van egy titkos...

Feleségemnek van egy titkos hodolója, láttam írt neki facebookon, leveleznek. Szerintetek kitöröljem, ha már ilyen görények, hogy a hátam mögött szórakoznak?

Figyelt kérdés
Már szóltam neki,hogy nem akarom ezt látni,mert nem ezt érdemlem.Ki..baszásból kitörlöm a kis bókokat,amit ír neki az az ember.
2015. jan. 22. 22:31
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

ma 07:27


Tudom hogy gyerekes,de most mit lehetne tenni?Balhézni nem akarok,mondtam neki rendesen,hogy fejezze be a levelezést vele.Ha nem írna az ürge,feleségem biztos nem írna vissza,mert magától soha nem írt.

2015. jan. 23. 07:38
 22/27 anonim ***** válasza:

"mondtam neki rendesen,hogy fejezze be a levelezést vele"


Speciel ezt nem tilthatod meg neki.

2015. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Költőnő? ***** válasza:

azt írja meg neki, h ha már olyan jó ismerősök, h beszélgetni lehet, de a bókolgatást hanyagolja.

Nekem is sok pasi ismerősöm, barátom van, de egyikkel sem olyan stílusú beszélgetést folytatok, h a páromnak ez bosszúságra adhasson okot.

2015. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Jó a feleségednek,hogy ilyen türelmes férje van.

A feleséged sohasem ir neki,mindig a pasi ir elõbb,ezt irod.Ha én azt látnám,hogy a férjemnek ez nem esik jól,akkor én nem válaszolnék vissza.De ez a feleségednek tetszik, monddd neki,hogy válasszon!

2015. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

De mit csinál pontosan? beszélget a feleségeddel neten, meg szépeket ír neki? Ennyi? Ettől még nem biztos, hogy meg is csal vele, avagy egyáltalán megfordult a fejében.


Egyébként meg miért olvasol bele a privát levelezésébe? Én nagyon pipa lennék, ha valaki matatna a leveleim között.

2015. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"De mindig a férfi ír neki elsőre,ő magától soha"


Vagyis FELVÁLTVA írogatnak egymásnak!!

(A felesleged felhúzza a pasast, az meg visszaír neki.


Kérdező!

Te tényleg ennyire naív vagy???

Nem fáááj??

2015. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

17:03


Hát igen!

2015. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!