Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségemnek van egy titkos...

Feleségemnek van egy titkos hodolója, láttam írt neki facebookon, leveleznek. Szerintetek kitöröljem, ha már ilyen görények, hogy a hátam mögött szórakoznak?

Figyelt kérdés
Már szóltam neki,hogy nem akarom ezt látni,mert nem ezt érdemlem.Ki..baszásból kitörlöm a kis bókokat,amit ír neki az az ember.
2015. jan. 22. 22:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%

Ha elötted nyiltan csinálja az két dolgot jelenthet.

1. Tényleg nincs semmi amit titkolnia kéne, semmi több.

2. Már annyira se érdekled, hogy titkolni próbálja.

2015. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%

"Feleségemnek van egy titkos hodolója"


Titkoooos??

Már rág óta tudta mindenki, csak te nem!

2015. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%
#7-es bocs, nem akartalak megsérteni, de amikor feleségül vettem az exnejemet, akkor elköteleztem magamat mellette és nem attól tettem függővé a házasság megmaradását, hogy kielégít-e rendesen, meg bevágja-e a kutyapózt, vagy minden reggel toroskáposztával vár-e, hanem egyszerűen esküt tettem a hűségre. És ő is esküt tett a hűségre. Nem nevetséges a házassági esküt a katonai eskühöz hasonlítani, mert ez az eskü lényege. Ebben az elb****tt világban az a szokása a nőknek, hogy feltételekhez kötik a hűséget. A férfiaknak dettó. A rendszer alapjaiban inog. Én nem csodálkozom ezen a nőn. Csak a szájával esküdött, a szívével nem. Nem udvarolni kell, hanem hűségesen kitartani. Az udvarlás legyen a bónusz, ne a hűség! Nevetséges!
2015. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%

Ki.b.szásból kitörlöd? Ne már, mi vagy te, óvodás?

Üljetek le, és beszéljétek meg felnőtt módjára. Vagy nyitott házasságban fogtok élni, vagy a feleségednek el kell döntenie, hogy akkor most kivel akar lenni. Ilyen egyszerű.

2015. jan. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%
Udvarlás a bóónusz? Te jó ég. Ha teljesen hideg maradsz a feleségeddel, mégis hogy várod el, hogy boldog legyen? Ezek emberi szükségletek. A hűség is alap. DE nem azért maradsz hűséges, mert esküdt tettél. Hanem mert szereted a párod, és nem akarok megkockáztatni, hogy elveszítsd. A házasság nem katonai intézmény. Ha nem tetszik, nem vagy boldog és a partnert ezellen nem hajlandó tenni. kilépsz. Teljesen jogosan. A házasságért tenni kell. És igen, így, hogy kedveskedtek és kimutatjátok kölcsönösen a szereteteteket egymásnak.
2015. jan. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

Alapesetben semmi baj nincs azzal ha a felesegednek bokol valaki. Ezt el kell tudnod viselni. Az ilyet nem neked kell leallitani hanem a felesegednek.


A helyzet az hogyha valaki felre akar menni, akkor ugyis megteszi, fuggetlenul attol hogy te mit csinalsz. Ha nekiallsz pattogni akkor meg az is lehet hogy olajat ontesz a tuzre.


Elso korben ne olvasgasd a feleseged leveleit, uzeneteit, bejegyzeseit. Aztan mondd el neki nyugodtan hogy ez teged zavar, es szeretned ha leallitana a fickot. A tobbi az o dolga.

2015. jan. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
23%
Feleseg miert nem irja meg a pasinak, hogy ne irjon? Feleseg miert nem kuldi el a francba? Ja, tetszik neki? Asszonynak nincs mas dologgal szorakozni? Egy FB fiokotok van mindkettotoknek? Ma FB, holnap talalka.
2015. jan. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Költőnő? ***** válasza:
94%
a törléssel aztán jól visszavágnál...
2015. jan. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Régebbról ismeri állítólag.De mindig a férfi ír neki elsőre,ő magától soha.Én már mondtam neki,hogy írja már meg neki,hogy ne irogasson.Erre azt mondja,nem fogja elhajtani,mert nem ártott neki és régről ismeri,és hogy olyanokat nem is irogat.Minen kell egyáltalán irogatni azt nem értem?
2015. jan. 23. 07:28
 20/27 anonim ***** válasza:
79%
Feleseg sem semmi! Sok szerencset vele!
2015. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!