Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségemnek van egy titkos...

Feleségemnek van egy titkos hodolója, láttam írt neki facebookon, leveleznek. Szerintetek kitöröljem, ha már ilyen görények, hogy a hátam mögött szórakoznak?

Figyelt kérdés
Már szóltam neki,hogy nem akarom ezt látni,mert nem ezt érdemlem.Ki..baszásból kitörlöm a kis bókokat,amit ír neki az az ember.
2015. jan. 22. 22:31
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Feleségem teljesen oda van a bókoktól,szerintem még szerelmes is talán.Én nem ezt érdemlem,nem nézhetem ezt tétlenül,amíg itt romantikáznak meg szerelmeskednek.
2015. jan. 22. 22:33
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Hát bocs, de ha te úgy tudod a feleségedet hűségre kényszeríteni, hogy elveszed az orra elől a pasit, az nem jelent semmi jót. Ne törölj ki semmit, hanem adj ultimátumot neki: vagy lezárja a számára elvileg semmit sem jelentő "viszonyt", vagy újragondolod a kapcsolatotokat. Rád való tekintettel már rég le kellett volna koptatnia, ha egy picit is számít neki, mit érzel.
2015. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

ma 22:34


Igen ám,de soha nem a feleségem,kezzd el neki irogatni.Mindig az az ember kezdi.De az a férfi tudja,hogy nem egyedülálló a feleségem,ennek ellenére irogat neki.Magáról soha nem ír a párom.Ok nem kötelező válaszolni persze,de ha nem adja alá a lovat,akkor nincs ez.

2015. jan. 22. 22:40
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Jogos, igazad van.


De egy kérdésem lenne: te szoktál neki bókolni?

2015. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Keresd meg a fickót, és mondd meg neki, hogy szálljon le a nejedről. Lehetőleg úgy, hogy ő is szem- és fültanúja legyen a dolgoknak...


Ezek után pedig gondolkozz el azon, hogy mi hiányzik a kapcsolatotokból. Biztos szokott a feleséged panaszkodni, meg te is neki. Próbálj kedveskedni neki valamivel teljesen spontán. Ha tetszik neki, viszonozni is fogja.

2015. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem szabad vitázni, meg belemenni ezekbe a gyermeteg játékokba. Neked fáj ez, és ezt meg kell mondanod a feleségednek, hogy hagyja abba. A házassági eskütétel nem tartalmaz olyat, hogy folytonos udvarlással megtartom a feleségem. Az udvarlás szép, de mindketten esküt tettetek - mint katona a seregben (annak pedig senki se bókol). Tartsa magát ehhez, ha tetszik, ha nem vagy válás. Kész. Ha változtat, akkor jár a jutalom puszi. Addig nem.
2015. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

"A házassági eskütétel nem tartalmaz olyat, hogy folytonos udvarlással megtartom a feleségem. Az udvarlás szép, de mindketten esküt tettetek - mint katona a seregben (annak pedig senki se bókol)"


Már bocs, de azzal házasodsz meg, akit szeretsz, nem? Akit pedig szeretsz, annak önkéntelenül is kedveskedni és bókolni akarsz. És nem csak azért, hogy megtartsd, hanem mert azt akarod, hogy boldog legyen. Elég nevetséges a katonasághoz hasonlítani a házasságot.

2015. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az már meg is csalt, csak nem tudsz róla.
2015. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, de elég nagy balek vagy, ha asszisztálsz hozzá, ahogyan a feleséged a szemed láttára pasizik!!


(Mit csinálhat akkor a hátad mögött??!)

2015. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

H@lyének néz a feleséged is és a pasi is.

A feleségednek tetszik,hogy játszanak a szemeid elõtt az érzelmeiddel.

De az is lehet, hogy csak féltékennyé akar téged tenni, hogy felfigyelj rá jobban.Ezt neked kell tudnod.

2015. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!