Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főzzek-süssek külön a felesége...

Főzzek-süssek külön a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Kicsit elhízam, ezért diétázom, viszont az asszony olyan alkat, hogy nem látszik meg rajta semmi, ezért elvárja, hogy neki megsüssem a kedvenc zsíros húsait és vacsorára a krumpliprószát és a császármorzsát, amiket én nem ehetek.
2014. márc. 15. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha ő is főz neked külön, akkor igen, miért is ne?


Nálunk pl. én vegetáriánus vagyok, a férjem nem. Általában kétfele főzünk, de gyakran kompromisszumos megoldásként olyat, amit mindketten megeszünk. Amíg mindketten megtesztek ennyit a másikért, szerintem nincs gond.

2014. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Férjemnek fél éve volt kötelező diétája, én szolidaritásból ettem azt, amit ő, úgy készítettem mindent, hogy ő is ehessen, nem várta el, de én nem tudtam volna végignézni, ahogy leülünk az asztalhoz, ő a párolt zöldséget ette hallal, én meg mondjuk egy kiadós bármi mást, amit szeret. Nem vagyunk egyformák.


Az más kérdés, hogy ha otthon vagy, míg ő dolgozik, és meg tudod csinálni, ő ezt annak tudja be, hogy van időd, engergiád, tehát csináld is meg.

2014. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ahhoz előbb meg kellene tanulnia főzni. Próbáltam megtanítani, de fel kellett adnom, mert nem volt meg benne az akarat.
2014. márc. 15. 16:44
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha úgyis te főzöl, akkor ez nem is kérdés...
2014. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Velem jól járna, bezárnám a szekrénybe pár órára. Legalább palacsintát tudjon sütni, addig nem is mehet férjhez.
2014. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Próbálj úgy sütni, főzni, hogy neki is tetszen. Pl. neki krumplirózsát, neked párolt zöldséget.
2014. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne, ő is megtenné érted fordított esetben ha ő tudna főzni és te nem.
2014. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akar főzni, ne főzz neki. Hidd el, úgy lehet legegyszerűbben megtanulni főzni, ha nem szolgálják ki.
2014. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ellenkező esetben elvárnád, hogy a feleséged külön süssön-főzzön a te diétát miatt?

Nézd, nálam volt, hogy három felé főztem, mert én nem eszem (ehetem) a szénhidrátbombákat, a férjem igen, és mellé még a kisbabánknak is főztem. Ja, hogy ez is akarat kérdése...az már más kérdése.

2014. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
7. Valószínüleg nem tenné meg értem.
2014. márc. 15. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!