Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főzzek-süssek külön a felesége...

Főzzek-süssek külön a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Kicsit elhízam, ezért diétázom, viszont az asszony olyan alkat, hogy nem látszik meg rajta semmi, ezért elvárja, hogy neki megsüssem a kedvenc zsíros húsait és vacsorára a krumpliprószát és a császármorzsát, amiket én nem ehetek.
2014. márc. 15. 16:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Egyen zsiros kenyeret ha olyan szerencse csomag és lusta, főzni se akar megtanulni.Biztos nem szolgálnám ki.Jól kifogtad öreg ezt az asszonyt.Mi lesz ha lesz gyerek??nagy papucska leszel
2014. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
A férjem cukorbeteg a gyerek vegetáriánus, én meg mindenevő, sőt a nagymamám is velünk lakik, ő meg csak válogatós, néha igazán nehéz helyzetben vagyok. Általában egy dolgot főzök (leves meg még valami) ha valamelyik egyik nap nem eheti a kaját, akkor előző nap abból főzök többet amit megehet. Kicsit bonyolult, de mindig van van valaki aki maradékot eszik... ma pl. karalábéleves volt meg krumplis tészta, ezt a gyerek eheti én is, (mami eszi... néha nem eszi) ezért tegnapról a maradék fasírtot ette a férjem a tegnapi tökfőzelékkel meg a levest, én az aktuális kaját meg a gyerek is. Tegnap a g
2014. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

1-es vagyok... elment a hozzászólásom küldés nélkül....

Tegnap a gyerek a tököt ette és csináltam neki mellé rántottát mert azt kért. Szóval én megcsinálnám, de én szeretek főzni. Esetleg ő is ehetne minden másnap maradékot az előző napról...

2014. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem úgy tűnik mint ha szeretnéd a feleségedet.
2014. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Egyre kevésbé, ahogy mostanság viselkedik. Nem csak a kérdéssel kapcsolatos témában.
2014. márc. 15. 18:19
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a célja a kérdésnek? Ha nem szereted, akkor vagy oldjátok meg ketten beszélgetéssel, változtassatok mindketten, vagy ha képtelen vagy erre felnőtt emberként akkor válj el és kész.
2014. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én föznék az én páromnak, de ö is tesz értem és a kapcsolatunkért. Vagyis fözök is külön, ő nem eszi meg a tésztát-spagetti, semmit, a paradicsomos dolgokat, a májat... -Én ezeket a dolgokat imádom, szóval magamnak fözöm, de mindig törödök azzal, hogy legyen otthon olyan amit ö szeret- disznóhúsból bármi, föleg kirántott, szalonna, kalbász, kel, káposzta, ilyesmik. De a mi kapcsolatunk hangsúlyozom, h müködik, ö is megtesz értem bármit- pl. 2 szer festette a hálót, mert én rájöttem, hogy a kék mégsem tetszik.
2014. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy lehet ennyire végletekben enni..

Te levegőn élsz, ő meg zsírtengeren? Esetleg reform étkezésről még nem hallottatok? Te eszel salátát hússal, ő meg húst krumplival. Nem is értem, egyes családoknál hogy lehet ennyire bonyolultan, mégis szarul enni.

2014. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!