Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Velem van baj...

Mi lehet a baj? Velem van baj vagy a szüleimmel?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Kitünö tanuló, nem iszok, nem cigizek, ritkán járok bulikba, megértem hogy nincs pénzünk, igy nem is kérek töllük semmi nagy valamit, nem hisztériázok,szoktam segiteni a szüleimnek, volt h én föztem nekik mire hazajöttek a munkából, mivel itthon voltam. Mégis sürün belém kötnek a szüleim... bennt vagyok a szobámba ne, csináltam semmit és elkzd velem veszekedni és kiabálni. vagy ha én átmegyek hozzájuk akkor is elkezdi mondani.. néha már nem birom... szokták mondani h sürübben járjak valahova.. és ebböl is a gondot csinálják. mert én inkább az az otthon ülös tipus vagyok. és ugy érzem néha hogy nem akarnak elfogadni!:( miért viselkednek igy velem? velem van a baj? vagy valami más ok miatt idegesek a szüleim és csak rajtam vezetik le a mérgüket? nem értem... de néha már ugy érzem nem birom tovább!:(
2010. febr. 7. 21:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És ha keresnél egy diákmunkát? Két legyet egy csapásra.
2010. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Milyen diákmunkára gondolsz? pl?
2010. febr. 8. 21:11
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hirdetnek párat. Én például egy boltba jelentkeztem.
2010. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Értem! köszi! majd megpróbálok valamit! és te hány éves vagy?
2010. febr. 8. 21:49
 15/19 anonim ***** válasza:
23 leszek:D
2010. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát azért van köztünk egy kis korkülönbség!:D:D
2010. febr. 8. 22:17
 17/19 anonim ***** válasza:
A te korodtól lehet diákmunkát végezni, úgy tudom.
2010. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm a segitséget!:)
2010. febr. 8. 22:29
 19/19 anonim ***** válasza:

hát szerintem többet kéne otthonról kimozdulni,keress vmi hobbit-sport,vagy a munka se rossz.

egyébként tudom mit érzel-anyukám pszichológus,és álltalában fáradtan jön haza,és az első dolga h leszid valamiért-és én peg tök szivesen beszélgetek,meg elmondanám neki h mivan velem mi volt aznap velem,de ideges és csak arra vágyik h egyedül legyen.gyakran megbánt,de mikor kipihent akkor jó fej :)

na ebből azt akartam kihozni h lehet szüleid elfáradnak,és azért csinálják ezt.

16 vagyok én is :)

2010. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!