Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a szüleimm...

Mi lehet a probléma a szüleimmel, miért lettek ilyenek velem?

Figyelt kérdés
Múltkoriban kezdődött, mondtam anyáméknak, hogy mivel elmegyek egy hétre itthonről szeretném bezérni aszoba ajtómat, erre rámförmedtek hogy hátba támadtam oket, kétsszinű vagyok, de meg sem engedték magyarázni, hogy csak akkor, mikor jön valaki, és hogy nem azért, meg hogy ők visznek ki .És azóta akármit mondok csak a rosszat lássák bennem,mivel festetés volt a szobámban,és bejött a10 éves hugom egy bögre kakaóval,megkértem hogy inkbb menjen ki,mert hozzák abútort is ,meg frissen festve ,erre anyám elkezdet velem ordibálni,hogy miert köldöm ki,mintha nekem utba lenne ,megakartam magyarázni,hogy miért erre rámformedt hogy en csak kussba legyek,meg se szolaljk.szabályosan megkönnyebulok akárhanyszor elmegyek a baratomekhoz egy -ket napra.MIT CSINÁLJAK?
2011. jún. 5. 20:14
 1/5 anonim válasza:
Beszéld meg velük :) Kérdezd meg,hogy mi változott meg,és miért ilyenek veled.:)
2011. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szülők...enyémek is tök ilyenek -,-" bár apámra nem jellemző, de anyám szörnyű
2011. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyetértek...próbáld meg megbeszélni velük. És a húgoddal való esetet is. Ez segíthet, hogy pozitívabb képet kapjanak, mivel csak a falak (bútorok?) védelmében küldted ki.
2011. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Probaltam veluk beszelni,hogy mi baj,mit csinaljak rosszul,erre mindig azt avalaszt kapom hogy maskor,egyszer sikerult veluk errol beszelnem,akkor par napig ujra normalisak voltak,de aztan ujra,es azota a hugom szent ha rossz jegyet hoz semmit nem tesznek szova neki,de vizont nekem csak azt hajtogassak hogy ugyis otthaygom a fosulit,en ehhez hulye vagyok,de azt sem becslik ha egy egy vizsga jora sikerul csak ujra elkezdik hogy hulye vagyok
2011. jún. 5. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Dühösek, hogy nem hagyod őket kutakodni.
2011. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!