Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire fontos a...

Nektek mennyire fontos a szüleitek véleménye a párotokról?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy anyukám nem különösebben szimpatizál a párommal, és ettől már én is máshogy látom az egész kapcsolatunkat. :( Jó a kapcsolatom a szüleimmel, bízom bennük, szeretem őket, épp ezért nagy csalódás ez számomra.
2015. jan. 17. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon, pont úgy voltam vele egyszer, mint te. Együtt maradtam a fiúval, aztán mikor szakítottunk anyukám bővebben is kifejtette, hogy ő sok rossz tulajdonságot meglátott a srácban, de nem akarta tönkretenni a kapcsolatom, nem akarta, hogy csak az ő véleménye miatt mennyünk szét ezért mondod csak annyit, hogy: "nem szimpatikus".. Igaza volt azokban a dolgokban.
2015. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem mondom,mhogy nem szamít a veleményük

Meghallgatom, ki is kerem a veleményüket, hiszen kívülről ők sok mindent masképpen látnak

Aztanq átgondolom igaz-e..

Volt amiben volt igazság, volt amiben nem.


Nem nezek másképpn a páromra emiatt.

De a szüleim nem is próbaltak sosem befolyásolni, ők sem szimpatizáltak a parommal, főleg azert, mert nehezen mgismerhető, így nehez szertni..


Megszokták :) azőta kedvelik..


De ha nm kedvelnék, anyuval már bezséltünk róla... Akkor sem lenne semmi, mert nekik a lényeg, hogy engem boldogga tegyen, és ezt látjak.

2015. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Semennyire.


Szerencsére az én családom hamar barátkozó és nem néznek ki senkit, de ha így lett volna sem érdekelne. Nekem kell a férjemmel leélnem az életemet, nem másnak. Így más szava nem is számít.

2015. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem fontos. Pontosan látom, hogy ők milyen házasságot tudtak az értékrendjükkel összehozni, és elrettentő példa. A párom egyébként nem szeretik, pontosabban azt nem, hogy vele vagyok, mert ő melós, mi meg értelmiségiek, és szerintük ez feloldhatatlan ellentét.

Szerintem meg nem. És ezt kénytelenek lesznek elfogadni :)

2015. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nem erdekel, barkivel találom meg a szerelmet, az tuti h nem jo, mint most is, nalam mar elerte, hogy meg sem fogja ismerni, nem hianyzik, hogy tonkretegye az egeszet.

sokszor olyan hisztiket levagott lanyok elött égtem, mint a rongy. segitettem koltozni a lanynak, akkor mar a k-kat furikazom, milyen no ez hasonlok...

mindig keresi bennuk a hibakat, innentol?

2015. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!