Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire fontos a...

Nektek mennyire fontos a szüleitek véleménye a párotokról?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy anyukám nem különösebben szimpatizál a párommal, és ettől már én is máshogy látom az egész kapcsolatunkat. :( Jó a kapcsolatom a szüleimmel, bízom bennük, szeretem őket, épp ezért nagy csalódás ez számomra.
2015. jan. 17. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Nekem fontos, mert nem akarok családi viszályt és feszültséget a látogatásoknál. Nincs is rosszabb akkor amikor valakit utálattal fogadnak. Szerencsére a szüleim nagyon nyitottak ebben, és anyósjelöltekkel is szerencsém volt.
2015. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pont annyira, mint a szomszédasszonyé. Szóval semennyire.
2015. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Neeem, itt is nagyon kedvesen fogadják!

Soha nem volt belőle se konfliktus, se balhé, se megjegyzés, ezért is lepett ez meg engem.

Nagyon cuki anyukám van, sokat hívja a páromat, sürög-forog, takarít meg minden, épp ezért ért most az információ hidegzuhanyként.

2015. jan. 17. 16:27
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. Nem a szüleimnek választok párt, hanem magamnak. Emlékszem, apukám csak annyit kérdezett tőlem négy szem közt, miután anno bemutattam a férjemet, hogy "nem volt szebb?" Tény, hogy nem a legszebb férfi a világon, de én nagyon szeretem. Azt is, ahogy kinéz.
2015. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is fontos. És az is fontos, hogy az ő szüleivel én is jól kijöjjek. Nem jó, ha valaki kénytelen-kelletlen megy családot látogatni. Az a legjobb ha szívesen látnak és szívesen megyek. Illetve ha őt is szívesen látják. Plusz ha a szüleimnek nem szimpatikus valaki, az igencsak jelzésértékű.
2015. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én szüleim nincsenek különösebben elszállva, valóban a javamat akarják, és már azt is tudom róluk, pontosan miben más a véleményünk egy kapcsolat értékeiről. Így tehát azokat nem veszem figyelembe, ha viszont én meg vagyok győződve arról, hogy valami megvan a páromban, ami nekem fontos, de ők ezt nem látják benne, akkor elgondolkodok az okain. A jó kapcsolat nekem fontos, mert nekem is jó családom van, de szerencsére eddig azt is nyitottan fogadták, akiről kiderült, hogy nem kellett volna.. Ha csak annyi a baja anyukádnak, hogy ő más típusú férfit választott volna, azzal ne foglalkozz, nem kell, hogy mindenki "beleszeressen". Nyilván ő is a saját prioritásai alapján értékeli a párod. Ha olyasmit lát benne, amit te nem, és aggasztó - pl megbízhatatlan, sunyi, kihasznál - akkor viszont sokszor egy kívülálló jobban észreveszi ezeket a dolgokat, mint aki szerelmes.
2015. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nincs vele semmi baja, csak egyszerűen nem szimpatikus neki, nem kedveli különösebben.
2015. jan. 17. 16:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint úgy tesz mintha kedvelné, de amúgy meg szimipi neki?

Sajnos az én párom szülei olyanok, hogy a páromnak, és nekem se mondták soha hogy nem vagyok szimpi nekik, hanem papolnak hogy szeretnek minket együtt, szeretet így, szeretet úgy, közbe meg mindenkinek mondogatják hogy valami kínjuk mindig van velem.... Rosszul vagyok ettől a képmutatástól, ez a legfájdalmasabb dolog...

2015. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Képmutatásnak semmiképp nem nevezném. Inkább igyekezetet látok. (senkinek nem mondott róla egy rossz szót sem, szóval nem az van, hogy itt elkezdték egymást fúrni)
2015. jan. 17. 17:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én szüleimnek az számít, hogy boldog legyek, és nem az, hogy ez kivel valósul meg. Eddig csak a legelső barátomnál szóltak bele, de igazuk is volt.
2015. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!