Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellene a múltbéli viselkedése...

Kellene a múltbéli viselkedésemért szégyenkeznem a párom előtt? 26/N

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 5 hónapja vagyok együtt a párommal akivel nagyon-nagyon jó a kapcsolatunk, elmondhatom magamról hogy boldog vagyok. Ő is nagyon szeret engem olyan ez a kapcsolat mint egy álom. Viszont már régebb óta ismerjük egymást, sok közös barátunk és ismerősünk volt a kapcsolatunk előtt is. Kb. 3 emberrel megszakítottam a viszonyt, mert utólag rájöttem, hogy ezek a barátnak hitt emberek kibeszélik az én magánéleti problémáimat és gyanítom hogy a párom is tud ezekről. Nem bántottam, gyilkoltam senkit, nem ártottam senkinek, hanem arról van szó hogy egy előző kapcsolatot nem tudtam elengedni, elfelejteni, mindenáron pasit akartam (ami persze nem jött össze) hogy elfelejtsem a régit, már olyan volt a viselkedésem hogy orvoshoz, pszichiáterhez akartak küldeni, meg akartam halni, hisztis voltam és hangulatfüggő. Igazi depressziós kibírhatatlan liba voltam amit utólag már bánok.
2015. jan. 2. 11:47
 1/6 anonim válasza:
Ha szeret akkor elfogad, ha nem akkor meg nem olyan rózsás a szerelem ahogy felvázolod.
2015. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szakítás után a legtöbb ember hisztis és nagyon boldogtalan. Ezért nem kell szégyenkezned. Inkább az lenne a furcsa, ha mondjuk egyáltalán nem érdekelt volna az, hogy szétmentetek az előző pároddal.
2015. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld,a múlt az a múlt.
2015. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, egyáltalán. A fontos ami most van.
2015. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell szégyellned, de ha a lelkednek jobb, akkor amikor szóba kerülnek az előző kapcsolatok, vagy afelé terelődik a téma, mondd el, hogy az az egy szakítás nagyon megviselt, bután viselkedtél, depressziós is voltál, de szerencsére túl vagy rajta, és nem akarsz többé olyat átélni, mert utólag már "gáznak" érzed az akkori viselkedésedet. Én ennél több időt nem pazarolnék rá.
2015. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha depressziós voltál és öngyilkossági gondolataid voltak, az éppolyan betegség, mintha influenzás lettél volna, csak nem testi, hanem lelki. Az influenzát is szégyellnéd?
2015. jan. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!