Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban van miért szégyenkeznem?

Valóban van miért szégyenkeznem?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 8 éve alkotunk egy párt.

Vele voltam jóban és rosszban egyaránt.

Mai nap találkoztam egy nő ismerősömmel, beszélgettünk gyorsan egy két szót mi van a másikkal, majd mikor mondtam hogy sietek dolgozni közölte minek dolgozol hallottam gazdag pasid van, hisz autót és jogosítványt is vett neked...?! Nagyon meglepődtem a nyilatkozatán.

Kicsit fájt is, mert tényleg így is van, tőle kaptam ezeket.

De viszont nem érzem magamnak kitartottnak, dolgozom, minimálbér de próbáltam nem otthon ülni és mellette tanulok is.

Párom nem gazdag hanem dolgos, mikor megismertem akkor gyárban dolgozott majd volt munkanélkin, volt hogy segélyt kapott és én akkor is vele voltam, és természetesen ez a legelejétől tart mikor már külföldön dolgozik. Gyermekünk még nincs de tervben van, mint ahogy a jövőnket is együtt tervezzük.

Egyáltalán mi a fene köze van itt a városban más embernek hogy mit vesz nekem a vőlegényem és én mit veszek neki...??!!!


2014. okt. 30. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Úgyhogy ne is foglalkozz vele.
2014. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Imádnak más pénztárcájában turkálni.

2. A külföldről automatikusan azt feltételezik, hogy kevés munkával keres sok pénzt, ami valljuk be, nem egészen így van.

3. Az emberek irigyek.


(4. Dolgozol, keresel, jövőt terveztek, jövőt építetek együtt. Naná, hogy szuper, ha párod 3-4x annyit keres, mint te, hiszen akkor amíg otthon neveled a KÖZÖS gyereket addig sem kell nélkülöznötök. Valahol ez lenne a természetes, nem? Maradjon otthon a gyerekkel az, aki kevesebbet keres.)


Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Nincs miért.

2014. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Le kell sz*arni, az emberek irigyek.
2014. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okod szégyenkezni.
2014. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okod, ne is foglalkozz az ismerősöd véleményével.
2014. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerõsödbõl csak az irigység beszél!
2014. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szégyenkezned! Ha "kaptad" a jogosítványt, örülj neki. Nálunk a családban a gyereknek az volt a születésnapi ajándék, hogy befizettük (az egész család!) a tanfolyamdíjat. Tehát ő is kapta, és nagyon örül, mert tanul, és nem tudott volna százezret kifizetni.
2014. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szégyen nagy ajándékot kapni, ez a ti dolgotok. Ne foglalkozz a rosszindulatú beszólásokkal. Ha nem dolgoznál, csak a párod, mert ketten úgy döntötök, másoknak ahhoz se lenne köze.
2014. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előttem szólókkal teljesen egyetértek..


De egy nem fr a fejembe....honnantudják,mhogy "ajandék" volt a jogsi??

2014. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!