Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jart mar valamelyikotok mas...

Jart mar valamelyikotok mas nemzetisegu emberrel? Valoban igaz az hogy nem nagyon ertik meg egymast az ilyen kapcsolatban elo emberek?

Figyelt kérdés
Az interneten sok rosszat lehet errol olvasni. Vagy vannak sikeres kapcsolatok is?
2014. aug. 3. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
8 év után még mindig tökéletes minden. Sose voltam ilyen boldog. Új, izgalmas, más a kultúra, mást ételek, más szokások. Szerintem nemzetisétől fuggetlenul emberfuggo. Akik összeillenek egymásra találnak, mindegy honnan származnak.
2014. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Változó.Nyelvi nehézségek lehetnek ,illetve az eltérő kultúra.Egyik barátnőm járt egy iráni fiúval,egy másik feleségül ment egy amerikai fiúhoz.Van még három,az egyik szintén egy arabbal jár, a másik és a harmadik szintén egy olasszal. Ezek jól működő kapcsolatok voltak. Talán azért nem működik némelyik, mert akik Magyarországra jönnek külföldiek,azok nem terveznek itt komoly kapcsolatot.Az araboknak,törököknek meg gyakran van az országukban már jegyesük.Az itteni nőket meg még annyiba sem nézik, mint az országuk asszonyait.
2014. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Volt vietnami pasim, most pedig ferjhez megyek egy dan fiuhoz. Soha nem voltam meg boldogabb. Nagyon jol megertjuk egymast.
2014. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Mindket nagynenem afrikai emberrel volt parkapcsolatban, gyerek is lett, aztan mindkettö ugy gondoltam visszaköltözik Afrikaba. Szoval negerrekkel nem erdemes nagyon kezdeni. Tudok egy magyar-olasz parrol is ök nagyon jol megvannak egymassal, ket gyerekük van mar.
2014. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Nekem arab a párom, 3 éve együtt vagyunk, eddig nagy problémákat nem tapasztaltam, maximum azt, hogy féltékenyebb, mint amit a magyaroktól megszoktam.

Ám nem lehet általánosítani.

Van még két ismerősöm, mindkettőnek arab a férje. Az egyiket orrba-szájba csalja a férje, a másikat a mai napig hercegnőként kezeli, és minden luxust biztosít neki.

Ahány ember, annyi féle.

18/L

2014. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Orosz felesegem van, es immar ket gyonyoru kislanyunk. Minden a legnagyobb rendben.
2014. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Aki lepontoz, elmondhatna a velemenyet is. Csondben sunyin lepontozni nem igazan felnott viselkedes.

Es mi nem hasznos abban, amikor leirjuk, hogy milyen a kapcsolatunk, kedves lepontozo?

2014. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Masodik! Ne altalanosits! Torok a ferjem, talpig uriember, gondoskodo olyan modon amivel meg nem sikerult talalkoznom. Amigy egy nemzetet se erdemes ilyen teren szidni. Mindenhol vannak hutelenek es hazugok. Magyarorszagon is.
2014. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a férjem német és kint is élünk.


A személyiségünk hasonló, imádjuk egymást, de kultúrális eltérések vannak. Pl. bizonyos ünnepek felfogása vagy családi dolgokhoz való hozzáállás, az udvariasság kérdése (ugye köztudott, hogy a németek seggnyalás szintjén kedvesek/udvariasak minden idegennel pl.), a szocializáció (itt sokkal jobban elvárják az embertől, hogy beilleszkedjen a társadalomba úgymond. Pl. engem nem érdekel, hogy ki a szomszédom, és ez Magyarországon nálunk mindig is így volt a családomban legalábbis, itt meg kb. hülyének néznek, ha nem bratyizol velük). És így tovább.


Vannak emiatt súrlódások, de ezek mind-mind nem személybeli, hanem neveltetés vagy kultúrabeli dolgok, amit elintézünk azzal, hogy ki hogy szokta meg. Amíg senki nem erőlteti a másikra az ő nézőpontját, addig nincs gond szerintem...

2014. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Unokanővérem szaud- arábiai férfi felesége lett. Egészen addig amíg Magyarországon éltek nem volt semmi gond, boldogok voltak. Majd a férj hazájába mentek. 7 hónappal később unokanővérem hazajött, gyorsan beadta a válópert. Mivel Magyarországon esküdtek, így el is váltak. Ma meg állandó rettegésben él, mert fél, hogy a volt férje megtudja, hogy megszülte a fiúkat. Fél, hogy ha a volt férj rájön akkor simán elrabolja tőle a fiát. Ezért igyekszik mindenkinek azt mondani, hogy válás közben egy alkalmi pasitól esett teherbe. Van aki elhiszi de sokan nem, főleg akik ismerték a férjét. Ugyanis a fiú kiköpött apja.
2014. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!