Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jart mar valamelyikotok mas...

Jart mar valamelyikotok mas nemzetisegu emberrel? Valoban igaz az hogy nem nagyon ertik meg egymast az ilyen kapcsolatban elo emberek?

Figyelt kérdés
Az interneten sok rosszat lehet errol olvasni. Vagy vannak sikeres kapcsolatok is?
2014. aug. 3. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

az én párom finn,teljesen más közegben nőttünk fel(udvariasság,figyelmesség amit sokszor hiányolok,vagy hogy két kézzel szórja a pénzt,én folyton spórolok)

de ez 'hozzászokás' kérdése,apróbb nézeteltérések minden kapcsolatban vannak,meg kell tanulni nem túlreagálni a dolgokat.

2014. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%

Az en volegenyem iraki kurd..

Kicsit feltekenyebb mint egy europai neha voltak nezet elteresek de uriember,ferfias,mindent megtesz ertem.. :-)

2014. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Én egy némettel jártam pár évig, és semmi gond nem volt. Illetve a végén volt, mert szakítottunk, de annak semmi köze nem volt a különböző nemzetiségeknek.


Bár talán nem túl jó példa, mert egy magyar és német között (főleg, hogy sok német rokonunk van) nincs túl nagy különbség, nem úgy mint egy teljesen más kultúrából jött embernél, és itt most a távol-keleti országokra gondolok, mert pl. egy amerikai, dél-amerikai között sem áthidalhatatlan az akadály, vannak ilyen ismerőseim.


Tulajdonképpen mindegy is nekem, ki honnan jön, csak társnak arab, muszlim embereket nem tudnék elfogadni.

2014. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Valaki adjon egy Dedalont!
2014. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ember és nem nemzetiség függő ki hogy kezeli a konfliktusokat. Persze kulturális különbségek adódnak, van amelyik országé jobban különbözik van amelyiké kevésbé. Viszont ezeknek az áthidalása a kapcsolatban résztvevőkön múlik. Persze azt, hogy később melyik országban akarok élni jobb tisztázni. Török a vőlegényem, nála megértőbb és kedvesebb emberrel még nem találkoztam:)
2014. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!