Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogassam vagy beszéljem le...

Támogassam vagy beszéljem le erről? Hozhat ez változást?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, 2 gyermekünk van, párom 38 éves, én 28.

Nagyvonalakban: kocsmázik, nem dolgozik, nem foglalkozik a gyerekekkel, csak a hálóban tv-zik, ha kell neki valami, kiabál, hogy vigyem be, a háztartásban nem segít, úgy beszél velem, mint a kutyával. Ami pénz van itthon, ahhoz hozzányúl.

Azt mondta tegnap, engedjem el az anyjához, ahol nincs áram, nincs fűtés, nincs víz, a földön aludna, és visszamenne az erdőre dolgozni, és amit keres, annak a felét hazaadná, a többi kajára és útiköltségre nála maradna. Favágóként dolgozna, napi pénzt kapna, ami napi 4000ft, az utazás neki napi 1000ft.

Azt mondja, szégyelli magát, mert nem becsül meg minket, és így a sötétben, hidegben talán észbe kapna.

Azt ígérte, ha nem tud megváltozni, nem jön vissza, mert nem ezt érdemeljük.

Az anyjáék sem etetni, sem támogatni nem tudják.

Szerintetek ennek van értelme? Már 1 éve így élünk, előtte nem volt ilyen.

Ne bántásokat írjatok, a véleményetekre vagyok kíváncsi.


2014. dec. 31. 14:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

15 hónapos ikreink vannak, így van 2 gyermek.

Egy éve vesztette el a tesóját.

Az az igazság, hogy én szakítani szeretnék. Nem gondolom,hogy azok után, amiket tett, támogatni tudnám vagy, hogy tud rajta változtatni.

2014. dec. 31. 17:03
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak máshogy dolgozzák fel a válságaikat. Szerintem adj neki még egy esélyt, nem veszíthetsz vele semmit. Mivel külön élne addig is tőletek, van időd gondolkozni is, ráadásul költened sem kell rá. Ha mégis balul üt ki a dolog, még mindig elhagyatod. Ha kivárod, ennek mi lesz a vége, legalább válás esetén sem lesz benned a kétely, hogy lehetett volna-e másképpen is.
2014. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hadd menjen.Nálatok legalàbb meg van az a pozitívum,h saját magától belátja a dolgokat.Ên örülnék neki a helyedben.Ha meg úgy is válni akarsz,úgy is mindegy,nem ?Ha elválsz tőle,úgyis ott fog kikötni,gondolom máshová nem tudna menni.Ő legalàbb szeretne megváltozni.
2015. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!