Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogassam vagy beszéljem le...

Támogassam vagy beszéljem le erről? Hozhat ez változást?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, 2 gyermekünk van, párom 38 éves, én 28.

Nagyvonalakban: kocsmázik, nem dolgozik, nem foglalkozik a gyerekekkel, csak a hálóban tv-zik, ha kell neki valami, kiabál, hogy vigyem be, a háztartásban nem segít, úgy beszél velem, mint a kutyával. Ami pénz van itthon, ahhoz hozzányúl.

Azt mondta tegnap, engedjem el az anyjához, ahol nincs áram, nincs fűtés, nincs víz, a földön aludna, és visszamenne az erdőre dolgozni, és amit keres, annak a felét hazaadná, a többi kajára és útiköltségre nála maradna. Favágóként dolgozna, napi pénzt kapna, ami napi 4000ft, az utazás neki napi 1000ft.

Azt mondja, szégyelli magát, mert nem becsül meg minket, és így a sötétben, hidegben talán észbe kapna.

Azt ígérte, ha nem tud megváltozni, nem jön vissza, mert nem ezt érdemeljük.

Az anyjáék sem etetni, sem támogatni nem tudják.

Szerintetek ennek van értelme? Már 1 éve így élünk, előtte nem volt ilyen.

Ne bántásokat írjatok, a véleményetekre vagyok kíváncsi.


2014. dec. 31. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd,hadd menjen.Aztán majd kiderül ennél rosszabb nem lehet...
2014. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi vesztenivalótok nincs, ha megpróbálja. A munka biztosan hasznos mindenkinek, és az, hogy látja, hogy ez az állapot nem jó, pozitív dolog.

Nem tudsz neki valamit adni, hogy ne a földön aludjon? Akár egy régi paplan is jó, a semminél több.

2014. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Én egyfajta kötelezettségemnek érzem a párom támogatását a tervei megvalósításában.
2014. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van matracom, de nem kéri. Valamiféle büntetésnek és ráébresztésnek szánja ezt magának.
2014. dec. 31. 15:11
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
4 év alatt 2 gyerek egy ilyen suttyólúzertől... na az a riszpekt :D
2014. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Felcsinálósdi level 10000:D
2014. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

4 alatt 2 gyerek egy ilyennek??

Tudod mit? Nem vagyok hajlandó még tanácsot sem adni!

Oldd meg!

2014. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondolkozz mi tortent kb. egy eve? Mi tortenhetett? elvesztette a munkajat, esetleg valakibe beleszerethetett, elkovethetett valami hilyeseget? mert amit mar most csinal az ferfiaknal ehyfajta onbuntetes...valamirol nem tudsz vagy nem vetted eszre???

Gondolkozz, de ne kezd el faggatni vagy kerdezni.

En olvasva, amit irtal ket dolog jutott eszembe:

1. nem az anyjaekhoz megy, hiszen azt irod ok nem is akarjak tamogatni (ha felreolvastam, akkor bocs)

2. oda megy, de nagyon maga alatt van es ott se lesz neki jobb, sot netan kint az erdoben baj eri (akar veletlenul, akar sajat maganak egy kis rasegitessel...arra gondolok depresszios es csinal valami hulyeseget).


Igaz lehet siman 38 evesen az eletkozepi valsaggal kuzd es valoban szuksege van egy kis eltavolodasra a jelenlegi kornyezetetol, ahol ezek szerint mar egy eve nem talalja onmagat.

Ha biztos vagy benne, hogy 1 eve tart ez az allapot, akkor muszaj lennie valami tortenesnek, amit megtalalhatsz es lehet segitene a megoldasban is nektek.


Sok sikert kivanok es kitartast.

2014. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen emberek ezek? Az anyjáék putriban laknak, a kicsi fiúk meg munkakerülő alkoholista??
2014. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
És te ezt be is veszed elmegy meditálni a fagyhalálba?Kocsmázik elvedeli még azt a kevés pénuzt is,a gyerekekkel sem törödik veled meg mint a kutyával úgy beszél.kiszolgáltatja magát mint egy pasa,majd ilyen ember megy neked meditálni fát vágni.Úgyan már.hagyd had menjen örülj ha megtudsz szabadulni tőle.Ez mellett az ember mellett se neked se a gyerekeidnek nem lesz ÉLETE!
2014. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!