Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így lehet boldogan élni?

Így lehet boldogan élni?

Figyelt kérdés

Ha valakinek nincs szerető családja, a kapcsolata nem működik, sem barátai a közelben. Emellé hiába keres munkát, nem talál, és nagyon szegényen él.


Csak mert mindenkitől hallom, hogy szegény kislány (21 vagyok), meg nem ezt érdemelnéd...


Tényleg nem lehet így boldogan élni?


2014. dec. 26. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De lehet. Te boldog vagy?
2014. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az tőled függ, hogy boldog vagy-e. Ha igen, akkor tegyél rá magasról, mit mondanak mások.
2014. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék így boldog lenni...
2014. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

21 éves vagy, előtted az élet :)

Barátokat bárhol találhatsz, egy jó kapcsolatnak sincs akadálya (tudom, hogy nem könnyű). Munkát találni is piszok nehéz (fél éve keresek 20-on évesen). Dolgozz ezeken. Minden eljön, ha teszel érte. Hogy közben jól érzed-e magad a nehézségek ellenére, az rajtad múlik.

2014. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Annyira lehetsz csak boldog amennyire a kezedben tartod az életed irányítását
2014. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Így nem lehet hosszútávon boldognak lenni, ha minden így marad. De még nagyon fiatal vagy, minden változhat. Most így visszagondolva, 21 évesen egy nemműködő kapcsolatban voltam benne, a barátaim mind elköltöztek külföldre vagy más városba, egytemre jártam, munkám, pénzem nem volt, szerető család mondjuk, de inkább olyan átlagosnak mondanám, ahol hazamegyünk, kajálunk, aztán midnenki kuksol, tévézik vagy netezik a szobájából, szóval nem álltam sokkal jobban, mint te.

Ahhoz képes most nagyon jó munkahelyem van, jól keresek, férjnél vagyok, nagyon jó a házasságunk, babát tervezünk, szép lakásunk, autónk van, mindenünk megvan, ami csak kell. Ha 21 évesen magambazuhanok, akkor nem talált volna rám a boldogság, de én mindig optimista voltam, akkoris ha nem működtek jól a dolgok(a barátaim elköltöztek- de legalább vannak barátaim, beszélünk neten és néha találkozunk, ilyesmik)

Próbáj nem beletörődni a helyzetedbe, és változtatni azon, amin tudsz, de nem belekeseredni abba se, amin jelenleg nem tudsz.

Sok sikert!

2014. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!