Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudnátok így boldogan élni...

Ti tudnátok így boldogan élni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ölelés, odabújás nálunk.Szó szerint akkor ér csak hozzám - heti 1 alkalommal-ha valamit akar. Azonkívül semmi , úgy élünk mint a testvérek. Volt hogy én odabújtam volna hozzá v megsimogattam volna de ellök olyankor magától mondván ő nem szereti az ilyet. 15 éve vagyunk együtt, elejétől fogva ilyen de most tartok ott h kezd hiányozni h csak úgy össze bújjunk, megöleljen. Szóvá tettem már neki de arra hivatkozik h ő nem szereti az ilyet.Kíváncsi lennék él más is ilyen fura házasságban?
2012. dec. 24. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz így választ írni,h azt írod, h " 15 éve ilyen a kezdetektől"!!! Nem lehet,h csak érdekből, vagy a szülei hatására vett el téged? Vagy csak sajnos van szeretője melletted,és ezért ilyen rideg hozzád!
2012. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 éve ilyen akkor a szerető nem játszik, tényleg vannak ilyenek, de mivel tudtad mit vállalsz ezért nem tudsz mit tenni, 15 évig így éltetek, most már hiába akarod megváltoztatni.
2012. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírtam így élni. 3 évig éltünk a párommal együtt 4 éves kapcsolatunk volt. összeköltözésünk után 1 évvel sosem bújt hozzám, csak egy puszi volt és ennyi. ágyban sem voltunk úgy el mint eddig, nem ölelt át, nem bújhattam hozzá, mert akkor melege lesz. TV-zésnél sem engedte hogy hozzábújjak, meg semmi. Ki is ábrándultam belőle. Jelenlegi barátommal szerencsére pont az ellenkezője van, hozzá bármikor odabújhatok, sőt el is várja azt, és ő tényleg érezteti velem hogy fontos vagyok neki, 2 éve vagyunk együtt, még külön élünk de volt olyan hogy napokig voltunk egymásnál szinte:) Azért az exemnél még akkorsem volt így amikor külön éltünk.
2012. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ábrándultam ki a férjembõl és még sok minden miatt, de sajnos még vele vagyok.
2012. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen volt. 4 év után volt egy hatalmas balhénk és kiharcoltam hogy egy kicsit így is szeressen -eröltesse meg magát és néha bújjunk össze. Szeretett ő ezelött is, csak nem mutatta ki.

Már egy éve így élünk és boldogabbak vagyunk mint valaha.


Szóval próbálj meg te is határozottabb lenni, mond hogy neked erre szükséged van. Pláne 15 év után...

2012. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz így élni. Én 13 éve élek a férjemmel, egyre rosszabb most már ott tartunk, hogy 2 éve nincs szex. Mindennap iszik elég keményen+gyógyszereket szed.Én is mondtam már neki, hogy ennyi erővel az apám is feküdhetne mellettem.

Nálad legalább heti 1-szer hozzád ér.

2012. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam én már erről beszélni vele, de nem érdekli. Volt olyan oda mertem bújni mellé miközbe tv-t nézett erre úgy felmérgesedett még inkább a tv-t is kikapcsolta. Mondván ő így nem tv-ni, ezek után még próbáljon az ember odabújni?
2012. dec. 24. 17:55
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, hát ha valakinek külön mondani kell ezt, akkor elmehet a p*csába. Hiába vagytok boldogok, sokáig nem lesztek. Különbözőek vagytok.
2012. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy baromság.

15 év után kezd el hiányozni az összebújás, ölelés? Tudtad mit vállalsz, abszolút nem a pali a hibás. Vagy netán most épp nincs szeretőd? Persze, mindig a férfi a hibás. Tudtad hogy ilyen típus, hozzámentél. A sok okos itt meg lehurrogja a palit, mert ilyen típus. Nem tehet róla ez van. Inkább a kérdezőt kéne lehurrogni, hogy mi a fenét akar 15 év után.

2012. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lecserélném egy olyan emberre,aki tud szeretni.Gyorsan keríts egy szeretőt,majd lépj le vele,ha nincsenek gyerekek,de ha vannak,akkor is.Az ilyen önző,egoista ember megérdemli a pofára esést.De te is buta voltál,kérdező,hogy egy ilyen majomra,emberi utánzatra pazaroltál el 15 évet.
2012. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!